Karta tarota Trójka pucharów co oznacza ?

Karta tarota Trójka pucharów co oznacza ?

Ogólne znaczenie Trójka pucharów

3 kielichów nazywana jest również 3 pucharów. To okres zabawy, celebrowania, relaksu. Wskazuje, że człowiek powinien cieszyć się z życia. Zapomnieć o problemach i skończyć się zamartwiać. Poświęcić czas na spotkania z oddanymi przyjaciółmi. Nadeszła szansa na to, żeby odsunąć na bok codzienne problemy. Optymizm oraz tryskająca pozytywna energia. Życie towarzyskie na nowo się odrodzi, a pretekstów do imprez będzie aż nadto. Ślub, zaręczyny, urodziny, narodziny dziecka to prawdopodobne zdarzenia w najbliższym czasie. Karta czasami wskazuje, iż człowiek stara się ukryć ból i smutek za maską serdecznego uśmiechu. Jest aktorem, który udaje, iż jest szczęśliwy i zadowolony z życia.

Trójka pucharów a praca

Obecne działania mogą zaowocować w przyszłości. Ogólnie pozytywny okres w sferze zawodowej. Pojawi się wiele okazji do przyjęć firmowych lub urlopów. Możliwość premii, darmowa pomoc ze strony Państwa w realizacji projektu.

Trójka pucharów tarot: rada

3 pucharów nakazuje nam nie zapominać o przyjemności. Trzeba znaleźć czas na rozrywkę, śmiech i optymizm. Nie można żyć samymi zobowiązaniami, ponieważ człowiek jest wówczas ”martwy”. Powinno się rozpocząć działania, które napawają optymizmem i poznać ludzi tryskających pozytywną energią. Nauczmy się wreszcie cieszyć życiem!

Trójka pucharów miłość

Niemała szansa na odwzajemnione uczucie. Osoba ta będzie nas oczarowywała. 3 kielichów aczkolwiek oznacza chwilowe, gorące romanse z tego powodu nie ma co mieć nadziei na ustatkowanie się. Nie powinno się angażować się w tę znajomość pod względem uczuciowym, ponieważ skończy się jedynie na żarliwych momentach bez zobowiązań. Ponadto, osoba ta może w tym samym czasie mieć kilku partnerów.

Trójka pucharów tarot: Przyszłość

Skończymy niezwykle trudny etap w życiu. W zamian za to rozpocznie się nowy, pozytywny okres. Znalezienie rozwiązania kłopotów, porozumienia, docenianie obecności innych. Radosne chwile i udany czas spędzony w gronie najbliższych. Imprezy okolicznościowe takie jak chrzest, komunia, ślub, urodziny.

Karta Trójka pucharów: Związek

3 pucharów mówi o tym, że nie tylko partnerzy są obecni w tym związku. Osoby trzecie także oddziałują na tę relację. W pozytywnym aspekcie niejednokrotnie oznacza wspólne chwile z rodziną, dobre kontakty z teściami. Dużo okazji do imprez rodzinnych. Obecność rodziny. W negatywnym aspekcie może sygnalizować, iż trafi się osoba trzecia, z którą partner będzie nas zdradzać bądź tylko zaproponuje nam trójkąt w łóżku.

Trójka pucharów tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie uwielbiać imprezy. Może być duszą towarzystwa, bo nie brakuje jej uroku osobistego. Co więcej potrafi się wypowiadać, a ludzie zwyczajnie chcą jej słuchać. Bezustannie zadowolona oraz uśmiechnięta. Niejednokrotnie jest autorytetem.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?