Karta tarota Szóstka pucharów co oznacza ?

Karta tarota Szóstka pucharów co oznacza ?

Ogólne znaczenie Szóstka pucharów

6 kielichów nazywana jest też 6 pucharów. Oznacza nostalgiczny powrót do przeszłości. Powracanie myślami do dawnych dobrych chwil. Tęsknimy za czasami, kiedy wszystko było takie cudne no i proste. Działo się to zwykle w dzieciństwie, dlatego chętnie teleportujemy nasz umysł do tego etapu życia. Głównie gdy rzeczywistość nas zawiodła. Karta uprasza, żeby znaleźć niewielkie przyjemności w czasie teraźniejszym. Obdarowywanie bliźnich, pomoc lub też drobna przejażdżka hulajnogą mogą nadać życiu smak, a czasem zgoła sens. 6 pucharów może być także przestrogą, aby nie gloryfikować aktualnej sytuacji. Tylko zawalczyć z nią w jej prawdziwym wydaniu. Nie należy żyć też przeszłością.

Szóstka pucharów tarot: rada

Skończmy się zamartwiać! Odeprzyjmy negatywne emocje i stańmy się, choć na moment beztroskim dzieckiem. Tak radośnie jest cieszyć się życiem oraz przypomnieć sobie jak w zasadzie powinno ono wyglądać. Warto okazać zainteresowanie przyjaciołom oraz rodzinie.

Szóstka pucharów tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się młodzieńczym wyglądem. Oczywiście dokumenty będą wskazywały na to, iż jest starsza. Ma artystyczną duszę. Ciekawi ją sztuka, historia, archeologia. Może pracować jako historyk, pisarz albo wolontariusz w domu dziecka.

Szóstka pucharów tarot: Przyszłość

6 kielichów jest kartą wspomnień z tego powodu, należy tutaj doszukiwać się nadciągających zdarzeń. Możemy odnaleźć przedmiot, którym bawiliśmy się w dzieciństwie bądź poszukiwać informacji w aktach dotyczących naszej rodziny. Jest to okres bezpieczeństwa i harmonii – tak samo, jak było to w dzieciństwie.

Szóstka pucharów a praca

6 kielichów wskazuje na rodzinną atmosferę w pracy. Może pojawić się propozycja pracy jako opiekun dziecka bądź zwierzęcia domowego. Zawody artystyczne też są prawdopodobne. Czeka nas emocjonalne zadowolenie z pracy.

Karta Szóstka pucharów: Związek

6 kielichów symbolizuje zupełne spełnienie uczuciowe. Karta może mówić o tym, że partnerzy są nieprzemijającymi dziećmi. Naturalnie przynosi to za sobą konsekwencje tak pozytywne, jak i niedobre dla relacji. Określa to również, jak relacja będzie wyglądała w przyszłości. Nierzadko pokazuje przywiązanie jednego z partnerów do przeszłości, co powstrzymuje rozwój relacji.

Szóstka pucharów miłość

Karta czasem wskazuje na pragnienie powrotu do dawnej miłości. W innym przypadku oznacza połączenie 2 bratnich dusz. Wyłania się pragnienie obopólnego troszczenia się o sobie, otaczania się bliskością. Nierzadko przepowiada związek z kimś poznanym sporo lat temu.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?