Karta tarota Król pentakli co oznacza ?

Karta tarota Król pentakli co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Król pentakli

Król monet nazywany jest również królem denarów. W tym czasie, człowieka cechuje przede wszystkim mądrość życiowa. Do zdobycia jej przyczyniło się przejście wielu sytuacji życiowych i wysunięcie wniosków. Skutkuje to zdolnością świetnego radzenia sobie z problemami. Co więcej, tak jak na króla (władcę) przystało, umie dostosować otoczenie tak, żeby czuł się w niej komfortowo, i mógł osiągać korzyści. Człowiek jest przygotowany na zmiany. Potrafi również stawić czoła światu oraz wdrożyć ustalenia w życie. Byłyby one nazbyt trudne do zaakceptowania przez przeciętną osobę. Karta może pokazywać, iż obrany przez nas cel jest już w zasięgu ręki, zbliża się wielkimi krokami.

Karta Król pentakli: Związek

Król monet wskazuje na trwałość związku, bezpieczeństwo oraz wytrzymałe fundamenty. Partner będzie starał się przede wszystkim zagwarantować bezpieczeństwo finansowe. Miłość manifestuje gestami, tym co robi. Z drugiej strony może pojawić się jednakże problem z ustnym okazywaniem miłości. Nie powinno się jednakże naciskać, bo miłość to nie tylko czułe słowa.

Król pentakli tarot: Przyszłość

Król denarów sygnalizuje, iż nadchodzą miłe momenty. Jeżeli coś było dla nas podstawową sprawą, to z pewnością skończy się sukcesem. Generalnie będziemy czerpać zyski na przeróżnych płaszczyznach. Możemy spotkać osobę, dzięki której poprawi się nasza sytuacja życiowa.

Król pentakli a praca

Pozytywny okres w sferze materialnej. Wielokrotnie oznacza awans, ale też i rozmnożenie majątku. Może pokazywać znalezienie odpowiedniej osoby, która wesprze naszą firmę (sponsora) lub też podzieli się koncepcją jak powiększyć dochody.

Król pentakli tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się zamiłowaniem do dóbr materialnych. Jej postrzeganie świata i myślenie jest ułożone, uzasadnione, sensowne. Wszystko próbuje robić, jak najlepiej umie. Często pracuje na najwyższych stanowiskach.

Król pentakli miłość

Zjawi się osoba, która będzie pragnęła dla nas wiele zdziałać. Pragnie urealniać wszelkie nasze pragnienia. Jej zamierzeniem jest sprawić, byśmy stali się usatysfakcjonowani ze swojego życia. Często jest zamknięty w sobie, a decyzja dotyczącą wejścia w związek potrzebuje czasu. Jest to odpowiednia osoba na męża. Co interesujące karta sugeruje, że możemy spotkać tę osobą w momencie związanym ściśle z pieniędzmi.

Król pentakli tarot: rada

Król monet uczy wytrwałości. Tylko, gdy nauczymy się czekać, możemy liczyć na niezwykłe efekty. Nie warto działać bez zastanowienia, bo wtedy osiągnięcie nie będzie aż tak satysfakcjonująca. Należy uwzględnić, jak wpływ czasu będzie się odbijał na wynikach. Wskazany spokój ducha.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?