Karta tarota Królowa mieczy co oznacza ?

Karta tarota Królowa mieczy co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Królowa mieczy

Królowa mieczy pokazuje człowieka po przejściach. Sprawia wrażenie osoby chłodnej, bo zdecydowała się trzymać innych na dystans. Został ciężko zraniony, a więc zachowuje przezorność. W tym momencie zajmuje się obserwowaniem otoczenia i wychwytuje nawet najmniejszy objaw nieuczciwości. Ciężko zdobyć jej zaufanie. Nie da się nabrać na udawany uśmiech i wyczuje interesowną serdeczność. Umie bezbłędnie prześwietlić duszę. Królowa mieczy ma w zwyczaju głęboko chować wrażliwe serce. Po to, aby nikt go przypadkowo nie zauważył. Tak bardzo boi się kolejnego zawodu. Osobę w energii królowej mieczy cechuje przenikliwość umysłu oraz sztywne trzymanie się zasad. Karta stara się przekazać, że podjęte przedsięwzięcia muszą rozwinąć się same. Jedyne co można zrobić to przyglądać się przebiegowi zdarzeń i nie zmieniać własnego postrzegania, wartości.

Karta Królowa mieczy: Związek

Niełatwe uczucia, chłód uczuciowy, tymczasowa rozłąka lub nawet rozwód/śmierć. Oziębłość i problemy seksualne. Zaloty wyłącznie w postaci intelektualnej – konwersacji i gestykulacja bez możliwości fizycznego kontaktu.

Królowa mieczy tarot: Przyszłość

Nadchodzą niekonwencjonalne wydarzenia takie jak przesłuchanie, wygłoszenie przemówienia, klątwa, rozstanie, wywiad, recytowanie wierszy, praca w teatrze/filharmonii, wizyta u stomatologa. Równie dobrze karta może sygnalizować podjęcie właściwej, choć radykalnej decyzji.

Królowa mieczy tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie lekkoduchem o dużym poczuciu humoru. W życiu zawodowym zajmuje się rozpowszechnianiem informacji. Dlatego też chętnie podejmuje takie zawody jak dziennikarz, tłumacz, copywriter.

Królowa mieczy tarot: rada

Karta doradza, żeby nie zamykać się w sobie. Samotność nie jest polecana. Zgoła przeciwnie – trzeba wyjść do ludzi i wygenerować wspólnie pozytywną energię. Mimo tego, iż nie mamy ochoty na żarty, to dobry humor jest czymś, co nas uwolni. W dniu dzisiejszym jest okazja do spotkania kobiety o nieprzeciętnej inteligencji. To zdarzenie może mieć długotrwały wpływ na nasze życie.

Królowa mieczy a praca

Jest to pozytywna karta w sferze zawodowej. Wszystko będzie się pomyślnie układać. Nie ma miejsca na żywiołowość. Całość została już zaplanowana. Duże prawdopodobieństwo awansu, podwyżki, nagrody. Jeżeli poszukiwaliśmy pracy, to wkrótce usłyszymy, iż proces rekrutacyjny zakończył się sukcesem.

Królowa mieczy miłość

Królowa mieczy może przynosić kilka znaczeń. Po pierwsze trzeba obserwować siebie – czy aby na pewno nie staliśmy się zbyt oziębli? Chłód działa odstraszająco. Po drugie należy obserwować osobę, która stara się do nas zbliżyć. Zrozumieć jej zamiary oraz przekonać się co do jej intencji.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?