Karta tarota Dwójka mieczy co oznacza ?

Karta tarota Dwójka mieczy co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Dwójka mieczy

2 mieczy przedstawia człowieka, który wpadł na ciekawy pomysł i ma dwie możliwości do wyboru. Karta niejednokrotnie mówi o tym, iż logiczne podejście do nowej koncepcji skutkuje jej kapitulacją. Zbyt duży czas przeznaczony na wahania, analizę, zastanawianie się również nie jest zalecany, bo może skutkować stratą okazji na to, by pomysł wcielić w życie. Sytuacja przybiera formę układanki, której elementy nie pasują do siebie, a my nie możemy dojrzeć, dlaczego tak jest. Staramy się ze wszystkich sił złożyć całość. Aczkolwiek w dalszym ciągu postrzegamy niezgodność. 2 mieczy pokazuje strach, rozterki, problemy uczuciowe. Dlatego zjawia się silna potrzeba przemyślenia sytuacji tylko za pomocą racjonalnego myślenia nietkniętego uczuciami. Problemy mogą nas przerosnąć, dlatego karta uczula na to, by nie uciekać przed trudnościami.

Dwójka mieczy tarot: rada

Najlepiej sugerować się obiektywizmem. Pokój wewnętrzny to coś, czego aktualnie najbardziej potrzebujemy. Dzisiaj warto postawić na relaks, bo emocje, niesłabnące wątpliwości oraz skryte obawy są złym sprzymierzeńcem w podejmowaniu decyzji lub analizowaniu.

Dwójka mieczy miłość

Przedmiot zainteresowania nie jest do nas optymistycznie nastawiony. Szarpią nim lęki, a w głowie tworzą się pesymistyczne scenariusze. Naturalnie przyczyniamy się do cierpienia tej osoby jedynie w jej głowie. Niestety udowodniając jej, iż mamy dobre serce nic nie wskóramy. Nie da się zdobyć zaufania niedowierzającego człowieka.

Dwójka mieczy tarot: Przyszłość

2 mieczy to zdecydowanie trudny okres. Przeważają w nim przemyślenia oraz brak zdecydowania. Sytuacja będzie wymagała od nas podjęcia decyzji. Jednocześnie dostępnych jest kilka możliwości, co nie ułatwia rozwiązania problemu. Nie muszą być to sprawy ogromnej wagi, jednakże możemy w środku czuć, iż robimy coś wbrew własnej woli lub odczuwać sprzeczne emocje.

Dwójka mieczy a praca

2 mieczy wskazuje, iż nie jest to pozytywny okres dla strefy zawodowej. Mogą pojawić się problemy ze znalezieniem pracy. Dla ludzi mających swoją działalność mogą pojawić się kłopoty, które będą wymagały wprowadzenia w życie niełatwych postanowień. Karta równie wielokrotnie pokazuje na bierność w sferze finansów.

Karta Dwójka mieczy: Związek

Nadszedł moment na podjęcie trudnych postanowień. Co najmniej jedno z partnerów charakteryzuje pasywność, wahanie oraz emocje przemarznięte zimnem. Możemy nie odczuwać bliskości. Odnieść wrażenie, że nic nie łączy nas z partnerem. Można zamieszkiwać pod jednym dachem a w rzeczywistości żyć oddzielnie. Co nierzadko symbolizuje 2 mieczy.

Dwójka mieczy tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie pełna wahań. Zwykle stoi z boku. Nie lubi zwracać na siebie uwagi oraz sprawia wrażenie osoby nieposiadającej emocji. Nie uzewnętrznia się za bardzo, dlatego może być trudno do niej dotrzeć.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?