Karta tarota Czwórka mieczy co oznacza ?

Karta tarota Czwórka mieczy co oznacza ?

Ogólne znaczenie Czwórka mieczy

4 mieczy pokazuje nieodzowną regenerację. Nadciągnął czas, w którym należy zaprzestać angażować się w rozwiązywanie trudności. Całkowite skoncentrowanie się na danej sprawie jest za bardzo obciążające dla organizmu. 4 mieczy prosi, żeby wycofać się w cień, wypocząć i nabrać sił. W tym momencie intuicja/medytacja jest najbardziej właściwą zdolnością. Dzięki czemu możemy doznać świeżego spojrzenia. Niejednokrotnie wręcz olśnienia. 4 mieczy oznacza też okres uleczenia. Jest to niezwykle częsta przepowiednia. Z tego powodu przychodzące zdarzenia będą wymagały znalezienia oraz wprowadzenia sposobów na „wyleczenie”.

Czwórka mieczy tarot: rada

Karta wskazuje, iż musimy zagospodarować czas w ten sposób, by odnaleźć moment na wyciszenie oraz zregenerowanie się. Może wydarzyć się i tak, iż los własnoręcznie zmusi nas do relaksu. Choćby w postaci wypowiedzenia z pracy.

Czwórka mieczy a praca

Utknięcie w strefie zawodowej. Może być to urlop bezpłatny, na który muszą udać się wszyscy pracownicy, zbyt długie szukanie posady, brak możliwości na awansowanie w miejscu pracy. Dla pieniędzy znaczy stagnację. Inwestycje nie dadzą profitów, firma będzie pracowała na mniejszych obrotach, a pieniędzy może wprost nie starczyć na podstawowe potrzeby.

Czwórka mieczy tarot: osoba

4 mieczy wielokrotnie wskazuje na osoby, które będą znajdowały się w budynku wbrew własnej woli. Możliwe jest, że uległy wypadkowi lub stan ich zdrowia nagle uległ pogorszeniu, tworząc realne zagrożenie.

Karta Czwórka mieczy: Związek

Nadciągnął czas na przemyślenia i chwilowy postój. Partnerzy starają się przeprowadzić analizę czy i ile relacja im daje. Opracowywany jest plan działania odnoszący się do rozwiązania trudności w związku. Zauważamy, co konkretnie trzeba w nim poprawić. Konwersacje z partnerem to ostatnia rzecz, na którą mamy ochotę. Odczuwamy mocną chęć bycia z daleka od połówki. Karta nie wskazuje jednakże na rozstanie.

Czwórka mieczy miłość

Nasze wewnętrzne potrzeby przestaną być wreszcie tajemnicą. Karta zapowiada moment na odkrywanie własnej tożsamości. Okres ten zawiera także zrozumienie własnych, najsilniejszych pragnień. Co umożliwi w przyszłości stworzenie poważnego związku. Dla osób samotnych nie wróży zapoczątkowania miłosnej relacji.

Czwórka mieczy tarot: Przyszłość

4 mieczy może oznaczać spędzanie czasu w pojedynkę. Izolację od świata i spędzanie czasu bez udziału aktywności fizycznej np. biblioteka. Czasami zgoła bierność. Karta może też wskazywać na konkretne zdarzenia, które pozbawiły nas resztek sił. Co tak naprawdę sprawiło, iż jesteśmy wykończeni.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?