Karta tarota Królowa pentakli co oznacza ?

Karta tarota Królowa pentakli co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Królowa pentakli

Królowa monet nazywana jest też królową denarów. Nadszedł okres, w którym człowiek może czerpać przyjemność z dóbr materialnych. Doceniamy to, co mamy oraz pragniemy się dzielić tym z innymi. Działa to w obydwie strony – zalecane jest także branie. Czujemy nieopanowaną radość z wymieniania się prezentami. Kosztowny styl życia oraz szykowne rekwizyty wzbudzają w nim zachwyt. Co więcej, pragniemy się nimi otaczać oraz się dzielić. Pragniemy zadbać także o piękno naszego ciała. Królowa monet wskazuje, że jest to okres, w którym pozytywne nastawienie nie powinno nas opuszczać.

Królowa pentakli tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie charakteryzowała się zamiłowaniem do piękna. Może objawiać się to dbaniem o wygląd zewnętrzny np. robienie estetycznego makijażu bądź też perfekcyjnie skomponowanym zestawem ubrań. Wystrój mieszkania może odzwierciedlać przepych. Stara się stworzyć rodzinną atmosferę, a ludzie za nią wręcz przepadają. Z chęcią udzieli pomocy oraz kieruje się rozsądkiem.

Królowa pentakli tarot: Przyszłość

Jest to bezpieczny okres. Wszystko dąży do harmonii. Zwłaszcza w sferze finansów. Inwestycje przyniosą spodziewane rezultaty, stabilizację materialną. Jest to okres sprzyjający realizacji celów, gdyż wszystko powinno zakończyć się pozytywnie. Możemy odetchnąć z ulgą.

Karta Królowa pentakli: Związek

Królowa denarów pokazuje związek obfitujący w dojrzałość, opiekę, bliskość. To szczególnie korzystne cechy. Dzięki temu możemy poczuć, iż dokonaliśmy właściwego wyboru partnera i jesteśmy spełnieni. Dojrzałość to także umiejętność przyznania się do błędu, czyli próba rozwiązania nieporozumienia.

Królowa pentakli a praca

Pomyślny czas w sferze zawodowej. Odnalezienie w sobie nowych talentów – zarządzanie zespołem, dlatego możliwy awans na stanowisko kierownika, managera. To czas, w którym nie powinno brakować nam gotówki.

Królowa pentakli miłość

Królowa monet radzi, żeby nie zapominać o sobie w imię miłości. Co ciekawe jako kobiety znamy własną wartość. Pragniemy, żeby ta szczególna osoba przejrzyście pokazała sytuację i nie wprowadzała w błąd. Karta ukazuje, iż jesteśmy pociągające dla mężczyzn. Dla samotnych mężczyzn zjawia się możliwość spotkania kobiety, która ma cechy królowej denarów – rodzinna, troskliwa, gustowna. To idealna matka/żona. Co ciekawe może polepszyć stan finansów.

Królowa pentakli tarot: rada

Królowa denarów mówi, aby ujrzeć, jak wiele posiadamy oraz docenić to. Jeśli słabo wierzymy w swoje możliwości, to trzeba skoncentrować się na własnych dokonaniach. Osiągnięcia sprzed paru lat pomogą nabrać nam motywacji. Udowodnijmy sobie i innym wokół jak dużo umiemy zdziałać!

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?