Karta tarota Dwójka pucharów co oznacza ?

Karta tarota Dwójka pucharów co oznacza ?

Ogólne znaczenie Dwójka pucharów

2 kielichów nazywana jest także 2 pucharów. Symbolizuje start znajomości. Drugą osobę powinniśmy traktować jednakowo. Warto przeanalizować jak byśmy chcieli, żeby z nami postępowano i wtedy wprowadzić to postanowienie w życie. Z drugiej strony dostajemy przestrogę – nie wolno patrzeć na świat przez różowe okulary. Pamiętajmy, iż mamy do czynienia zaledwie z człowiekiem, a nie siłą wyższą. Dlatego nie możemy przypisać takich cech żadnemu człowiekowi. Każdy z nas ma jakąś ciemną, gorszą stronę (cechę). Dobrą stroną 2 kielichów jest to, że ukazuje relacje przyjacielskie. Prawa obowiązujące strony są takie same. Ponadto, obie strony w takim samym zakresie pragną jedności, zaangażowania, wyrozumiałości i otwartości.

Karta Dwójka pucharów: Związek

Niemało przyjemnych momentów. Możemy spodziewać się zaręczyn/ślubu oraz innych romantycznych wydarzeń. Odczujemy wzajemne dopełnianie się i nabierzemy pewności co do uczuć względem partnera. Nie pierwszy i nie ostatni raz partner nas czymś oczaruje.

Dwójka pucharów tarot: Przyszłość

Harmonia w kontaktach z ludźmi. Jeżeli do teraz czuliśmy wrogość albo nienawiść, to właśnie aktualnie nadejdzie moment wybaczenia. Konflikty zostawimy daleko za sobą i odnajdziemy sposób na kompromis z drugą osobą. Prawdopodobne ustępstwa i odnalezienie zbawiennego rozwiązania, na które z chęcią zgodzą się obie strony.

Dwójka pucharów tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się nadopiekuńczością. Szanuje pomyślność drugiego człowieka. Jest godna zaufania, spokojna i komunikatywna. Może pracować w zawodzie, który wymaga pomocy drugiemu człowiekowi np. wolontariusz bądź też pielęgniarka.

Dwójka pucharów miłość

2 kielichów wskazuje, iż istnieje możliwość zawarcia uczuciowego, głębokiego związku. Kluczem do sukcesu jest wyrozumiałość, spójność w formie kompromisów i niekoncentrowanie się na słabościach. To wszystko, co trzeba zrobić, by zmienić fascynację (zauroczenie) w dojrzałą, satysfakcjonującą relację.

Dwójka pucharów tarot: rada

Karta prosi, abyśmy nauczyli się czerpać zadowolenie z przychylności, jaką jest uczciwe traktowanie przez obie strony. To dar, ponieważ trudno trafić jest na człowieka nie osądzającego, niewywyższającego się, opiekuńczego oraz wyrozumiałego. Większość ludzi chce górować nad innymi.

Dwójka pucharów a praca

Pomyślny okres w sferze materialnej. Czekają nas korzystne warunki umowy, satysfakcja z pracy, wsparcie w niełatwych momentach przez współpracowników i owocna współpraca. Co ciekawe 2 pucharów symbolizuje działanie we dwójkę, więc może przydarzyć się szansa do założenia firmy z partnerem albo zatrudnienie w tej samej firmie.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?