Karta tarota Ósemka pentakli co oznacza ?

Karta tarota Ósemka pentakli co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Ósemka pentakli

8 monet nazywana jest też 8 denarów. Cel będzie wymagał wiele determinacji i nudnej pracy. Człowiek bez przerwy udoskonala się i pogłębia swoją wiedzę, spożytkowuje całą energię, by osiągnąć cel. Nie jest to łatwe. 8 monet mówi o tym, iż człowiek koncentruje się na działaniu, obserwuje i analizuje każdy ruch, doskonali się. Otacza go świadomość tego, iż nikt nie zauważy jego trudu, jeżeli nie zdobędzie celu. Dlatego z dbałością opracowuje każdy szczegół. Karta może ukazywać nadchodzący projekt, który będzie wymagał pełnego oddania oraz poświęcenia znacznej ilości czasu.

Ósemka pentakli tarot: Przyszłość

Ósemka monet może symbolizować przełożenie ważnego wydarzenia na inną datę np. ślub, randka. Nierzadko zapowiada zdobycie nagrody za wykonaną pracę. Duże prawdopodobieństwo zdobycia dużego spadku, odszkodowania, drobnego prezentu. Karta ukazuje też ruch nudny, powtarzający się co może oznaczać rehabilitację lub też związanie ze sportem.

Ósemka pentakli miłość

W sytuacji gdy spotkaliśmy się z przedmiotem zainteresowania, który nie kontaktuje się tygodniami – ósemka denarów nie przepowiada nic pozytywnego. Jedyne, na czym się skupia to praca i zobowiązania. Wszystko zależy od podłoża spotkania. Jeżeli była w nim chemia – brak kontaktu będzie chwilowy. Jeżeli zaś wiało nudą – nic z tego nie wyjdzie.

Ósemka pentakli a praca

Osoby bez pracy powinny prędko znaleźć posadę. Dla osób zatrudnionych jest to okres pracy na najwyższych obrotach, doskonalenia się, podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Myślami będziemy w pracy i silnie skoncentrujemy się na rzetelnym wypełnianiu obowiązków.

Ósemka pentakli tarot: rada

Ósemka monet radzi, żeby zostać nieugiętym. Konsekwentnie dążyć do celu oraz nie dać się złamać. Możemy stać się profesjonalistami, jeśli tylko przeznaczymy nadzwyczaj wiele energii, czasu na doskonalenie się oraz zdobywanie. W skrócie-trening czyni mistrza.

Ósemka pentakli tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie twardo stąpać po ziemi. Ponadto, jest bezpośrednia, a złożoną obietnicę traktuje poważnie. Rzuca się w wir pracy. Jej myśli sprowadzają się zazwyczaj do zadań, które musi wykonać. 8 denarów ukazuje, iż charakteryzuje ją sumienność.

Karta Ósemka pentakli: Związek

Ósemka monet w miłości oznacza, iż jest to czas mozolnej i trudnej pracy. Pojawiają się rozmyślania. Jedno z partnerów może odsunąć się w cień po to, by zastanowić się nad związkiem. Pragniemy wziąć stery w swoje ręce oraz zdecydować o dalszym losie związku, wziąć na barki skutki. Tak samo partner może być osobą, która pragnie przyjąć to na siebie.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?