Karta tarota Piątka pucharów co oznacza ?

Karta tarota Piątka pucharów co oznacza ?

Ogólne znaczenie Piątka pucharów

5 kielichów nazywana jest także 5 pucharów. Człowiek czuje się skrzywdzony i nie potrafi pogodzić się z rzeczywistością. Jego przeświadczenia, to czego oczekiwał i mocno chciał, były zaledwie iluzją utopią. Przestał dostrzegać korzystne strony sytuacji, a koncentruje się wyłącznie na bólu. Rozmyśla, analizuje, roztrząsa, skarży się i odczuwa wewnętrzny żal. Wszystko widzi negatywnie – w ciemnych barwach. Przeniknął go pesymizm i zupełny brak wiary w lepsze jutro. 5 pucharów próbuje nam przekazać, iż świat nie jest jedynie czarny. Musimy nauczyć się dostrzegać zalety choćby w najtrudniejszym okresie życia. Nic nie jest czarno białe. Zwykle dominuje szarość. Szary zaś to mieszanka bieli (pozytywny aspekt) i czerni (negatywny wymiar).

Piątka pucharów tarot: rada

Nie powinniśmy żyć przeszłością i skupiać się na przykrych momentach. Najwidoczniej tak miało być i powinno się skoncentrować się na czymś innym. W ten sposób jesteśmy w stanie odkryć co tak rzeczywiście jest źródłem szczęścia. Wracanie myślami do przeszłości, hamuje nas, nie pozwalając otworzyć się na nowe. Dziś mogą powrócić tematy, które już dawno powinny być zakończone. Tak przynajmniej myśleliśmy. Będzie trzeba stawić im czoła.

Piątka pucharów a praca

Sytuacja w miejscu pracy zrobi się niekomfortowa, co znajdzie odbicie w naszych emocjach. Myślami będziemy powracać do pomyłek popełnionych w miejscu pracy i od nowa przeżywać bolesne wspomnienia. Zapewne odniesiemy straty pieniężne, a interesy nie przyniosą dobrych, spodziewanych wyników.

Piątka pucharów tarot: Przyszłość

Wnikliwe analizowanie swego życia, roztrząsanie przykrych wspomnień, brak rezultatu w przedsięwzięciu gdzie wiele poświęciliśmy, dominujące negatywne (ciężkie) uczucia, problemy w tworzeniu zdrowych, satysfakcjonujących znajomości.

Piątka pucharów miłość

Karta stara się pokazać, dlaczego nasz przedmiot zainteresowania kompletnie nie jest nami zainteresowany. Nie brakuje nam dobrego stylu, urody ani też czaru. Przypuszczalnie żyje na okrągło wspomnieniami o byłym partnerze. Nie umie zakończyć tego etapu.

Karta Piątka pucharów: Związek

Karta może pokazywać, iż powinniśmy rozpocząć poszukiwania nowej miłości. Związek wypalił się. 5 pucharów sygnalizuje również samotność, rozpacz, ból, gwałtowne opuszczenie (śmierć lub też natychmiastowy rozpad relacji), rezygnowanie z siebie na rzecz relacji.

Piątka pucharów tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie żyła przeszłością. Zamyka się w sobie i sądzi, iż nic dobrego ją już nie spotka. Sama zabiera sobie możliwość na poprawienie sytuacji. Negatywny umysł przekreśla kroczenie w kierunku rozkwitu. Przepadają jej perspektywy, sposobności i okazje na własne życzenie.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?