Karta tarota Dziewiątka pałek co oznacza ?

Karta tarota Dziewiątka pałek co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Dziewiątka pałek

9 buław nazywana również 9 kijów lub 9 pałek. Niebawem trudności miną, co jest pokrzepiające. Kluczowa będzie obserwacja czy nic nie jest w stanie zabarykadować drogę do celu. Niewielki błąd może skutkować brakiem realizacji zamierzonego celu. Z tego powodu rozwaga jest nieodzowna w tym okresie. Człowiek ma również świadomość, że marzenie się ziszcza. Może zdawać się wprost na wyciągnięcie ręki. Jednak warto zostać czujnym, aby się nie potknąć w ostatnim momencie. 9 kijów oznacza również, iż niezbędne będzie zregenerowanie sił oraz użycie ich w razie potrzeby. Karta nie tylko podkreśla, jak wiele przeżyliśmy i jak daleko udało nam się dotrzeć, lecz również daje nadzieję, bo obrazuje, że mało drogi nam pozostało do celu podróży.

Dziewiątka pałek a praca

9 kijów symbolizuje kryzys zawodowy. Człowiek ma wrażenie, że praca go wykańcza. Przeciążenie pracą. Być może w naszej miejscowości poszukiwani są wolontariusze o wielkim sercu dla spełnienia szlachetnego uczynku?

Dziewiątka pałek miłość

Przeszłość w ciemnych barwach nie pozwala na cieszenie się oraz zapoczątkowanie świeżej relacji. Stale uwidaczniające się lęki potrafią wybić z głowy pomysł utworzenia związku. Człowiek preferuje utrzymać pozycję obronną oraz przeciwdziałać kolejnym trudnym doświadczeniom. To nie dobry okres nawet na zawarcie znajomości! Trzeba skupić się na sobie i zatroszczyć o samouzdrowienie.

Dziewiątka pałek tarot: rada

Polecana rozwaga i uważność we wszystkich dziedzinach życia. Człowiek powinien zdawać sobie sprawę z pokładów niewykorzystanej energii. Resztki jej powinny zostać spożytkowane, jeśli nadejdzie taka potrzeba.

Karta Dziewiątka pałek: Związek

Nie jest to pomyślny czas dla relacji. Prawdopodobne jest, iż będą powracały przykre emocje spowodowane trudnymi przeżyciami np. mocna obawa przed zranieniem, nieufność. Mimo, iż zostawiliśmy je w przeszłości nawet kilka lat temu i tak wrócą. 9 buław często symbolizuje piętrzące się spory.

Dziewiątka pałek tarot: Przyszłość

Nowa sytuacja, która okaże się obciążeniem nie do udźwignięcia. Możemy ponieść porażkę starając się sprostać problemowi. Może to być zdarzenie, które jest dla nas niemożliwe do zaakceptowania. Nie widzimy rozwiązania, ani też nie mamy odpowiedniej wiedzy, by dojść do sedna sprawy. 9 pałek wskazuje, że uwidoczni się niechęć do nabrania motywacji, by zmierzyć się z kłopotami.

Dziewiątka pałek tarot: osoba

Osoba, która stanie nam na drodze, będzie cechowała się kreatywnością. Rozpoznamy ją po ogromie życiowego doświadczenia. Z pewnością dużo przeszła. Może to być policjant, który widział rzeczy niedostępne dla przeciętnego człowieka.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?