Karta tarota As pałek co oznacza ?

Karta tarota As pałek co oznacza ?

Ogólne znaczenie KARTY As pałek

Karta As buław często inaczej nazywaną As pałek lub As kijów symbolizuje nowość, działanie, potęgę, witalność. Jest jedną z grupy kart należących do żywiołu ognia. Kiedy intryguje nas przyszłość, karta obiecuje początek czegoś nowego. Związek, zamiłowania, a nawet praca – możliwości jest wiele. Przewodni przekaz Asa Buław to naciskanie na to, aby nie poddawać się niepokojowi. Jednak chodzi nie tylko o tę ekscytację… W wypadku niepewności zachęca do podjęcia ryzykownych przedsięwzięć. Mimo tego, iż z góry zakładamy klęskę. Istotne jest także to, żeby się nie zniechęcać — przecież dopełnia nas ogień pełen energii. Pojawiają się zupełnie nowe drogi, furty możliwości się otwierają. Należy z nich korzystać. Jeśli kiedykolwiek dopadały nas wątpliwości, karta zapewnia o małym prawdopodobieństwie fiaska. To wskazany czas na to, by się nie zatrzymywać!

As pałek miłość

Pytając o to, jakie wrażenie wywarliśmy na płci przeciwnej – odpowiedź będzie korzystna. Jest zafascynowana oraz chce poznać nas bliżej. To bardzo dobry czas, by zacisnąć więzi. Czekają ekscytujące momenty!

As pałek tarot: rada

Twórcza postawa, entuzjazm oraz działanie. Niemało pozytywnych, miłych niespodzianek. Warto dziś podjąć się wszelkich wyzwań, bo mamy dosyć sił na sprostanie im. Nowiutki projekt? – dzisiaj na pewno wszystko pójdzie gładko. Nieodwzajemniona miłość z pewnością zwróci na nas uwagę, jeśli jedynie o to się postaramy. Karta pałek temu służy!

As pałek a praca

Otwarcie oryginalnych możliwości. Nowo poznany nieznajomy może przyczynić się do awansu, zmiany pracy (oczywiście na korzystniejszą ofertę). Być może to właśnie dzięki niemu niebagatelny projekt zostanie wcześniej skończony i przyzwoiciej wykonany? Albo okaże się dalszą rodziną dyrektora firmy, w której pracujemy, oraz szepnie miłe słówko na nasz temat?. Ogólnie jest to korzystna karta, która ma możliwość przyczynić się do poprawy sytuacji zawodowej.

As pałek tarot: osoba

Tak samo jak w sferze miejsc pracy – ktoś spowoduje, iż nasze codzienne życie zmieni się na plus. Są w stanie to być małe sytuacje np. propozycja spaceru z pupilem bądź też pokaźniejsze np. bezpłatna pomoc w otwarciu własnej działalności.

Karta As pałek: Związek

As buław zapewnia, że ktoś nowy pojawi się na naszej drodze. Znajomość niesłychanie prędko się rozwinie. Będzie to relacja zmysłowa, intensywna. Pełna erotycznych, cielesnych uniesień. Inspirowana impulsem, a nie zdrowym rozsądkiem. Dzieje się tu i teraz. Bez możliwości analizowania każdego spotkania. Oznacza ogromne prawdopodobieństwo nocnego, krótkiego romansu. Jakkolwiek karty leżące blisko mają niebanalne znaczenie, jeżeli chodzi o rozwój tego namiętnego, uzależniającego żaru. Dla związku z długim stażem oznacza to, żeby odrodził się na nowo. Być może wkradła się rutyna lub też partner czuje się niekochany? Zadanie jest łatwe – sprawić, by namiętność rozkwitła od nowa.

As pałek tarot: Przyszłość

Nadarzyła się okazja, by przezwyciężyć niezwykle trudną sytuację. Los będzie nam służyć, a więc poważny kłopot może zostać stłumiony, prędzej niż byśmy się tego spodziewali. As kijów to korzystna passa!

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?