Karta tarota Sąd ostateczny co oznacza ?

Karta tarota Sąd ostateczny co oznacza ?

Ogólne znaczenie KARTY Sąd ostateczny

Sąd Ostateczny (Zmartwychwstanie) oznaczony jest numerem 20. Jest to wyższy poziom świadomości. Trzeba zastanowić się nad swoim postępowaniem. Co spowodują nasze działania? Jaki będzie ich rezultat? Złe zachowania powinniśmy naprawić, przepraszając osobę, którą skrzywdziliśmy. Możemy zapytać, jak moglibyśmy jej to wynagrodzić. Czego pragnie? Karta uprasza o jeszcze jeden powrót do przeszłości. Analiza, wyciągnięcie wniosków, naprawa popełnionych błędów pozwoli raz na zawsze zamknąć ten rozdział i zacząć wszystko od nowa. Tak, żeby przeszłość przestała być koszmarem, który nas prześladuje.

Sąd ostateczny tarot: Przyszłość

Nadejdą ważne zmiany w życiu. W zasadzie wszystkiego można oczekiwać. Jest to zakończenie oraz rozpoczęcie czegoś nowego. Początek albo koniec. Małżeństwo bądź też rozwód. Praca lub też bezrobocie. Spotkanie kogoś wartościowego bądź wyciągnięcie negatywnych wniosków na temat fałszywego przyjaciela. Prześwietlenie go.

Sąd ostateczny miłość

Trzeba poprosić Wszechświat o odnalezienie miłości. Niechaj ukaże nam odpowiednią drogę. Karta wielokrotnie symbolizuje całkowitą świadomość. Dlatego łatwo będzie dostrzec zamiary spotkanej osoby. Jeżeli jesteśmy w trakcie spotykania się z osobą płci przeciwnej, to jest czas, kiedy poznamy jego prawdziwe oblicze. Uczciwe, kochające serce będzie widoczne jak na dłoni! W najgorszym przypadku maska odsłoni okropną osobowość.

Sąd ostateczny a praca

W sferze zawodowej przyjdą rozliczne zmiany. Możemy przejść na emeryturę, a więc zakończyć pewien okres. Równie dobrze możemy zyskać nowe możliwości. Lepsza świadomość pomoże w podjęciu pracy na odpowiednim stanowisku. Z tego powodu przebranżowienie się, zmiana kierunku studiów jest prawdopodobna.

Karta KARTA X: Związek

Gwałtowne zmiany. Związek, który wygasał, może wzniecić się od nowa. Karta może uosabiać małżeństwo, narodziny dziecka. Jednakże zmiany nie muszą być pozytywne. Mogą działać odwrotnie. Sąd Ostateczny może więc zapowiadać rozwód, separacje, ulotnienie się miłości. Powinno się przemyśleć sferę miłosną, wyciągnąć wnioski i podjąć decyzję.

Sąd ostateczny tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze podzieli się z nami szczęśliwą nowiną – znalazła już powołanie. Czuje, że znajduje się we właściwym miejscu. Wyznaje wartości, którym jest nadzwyczaj lojalna. Niełatwo zmienić taką osobę. Zmartwychwstanie opowiada o osobach, z którymi łączą nas więzy krwi.

Sąd ostateczny tarot: rada

W dniu dzisiejszym może nadarzyć się szansa do tego, aby rozwiązać kłopot. Z tego powodu trzeba obserwować otoczenie, analizować i sprawdzać, czy nadszedł ten moment? Czy świat ułoży ciąg zdarzeń tak, żebyśmy mogli z niego czerpać i zakończyć niełatwe sprawy? Powinno się poświęcić się medytacji, pracy nad wnętrzem. Świat pragnie nam przewodzić, wsłuchajmy się w jego głos i pokornie kroczmy za nim. Nadchodzi coś pozytywnego!

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?