Karta tarota Koło fortuny co oznacza ?

Karta tarota Koło fortuny co oznacza ?

Ogólne znaczenie KARTY Koło fortuny

Koło Fortuny (Koło Szczęścia) oznaczone jest numerem 10. Oznacza Siłę Wyższą, która kieruje życiem. Czasem doświadczamy momentów obfitujących w szczęście, radość, satysfakcję, sukces, spełnienie. W niedługim czasie przychodzi przeszywający serce ból, rozpacz, depresja, żal, złość. podpowiada, iż człowiek nie ma kontroli nad własnym życiem. To, co zostało z Góry ustalone, musi zostać prędzej czy później wplecione w życie. Naszym przeznaczeniem jest doświadczać oraz smakować życia w każdym jego blasku. Koło Szczęścia ukazuje dobijające poczucie niemocy, w stosunku do własnego losu. Karta jednakże daje nadzieję na to, że ogromna, druzgocąca burza przechodząca przez nasze życie, ustąpi miejsca wspaniałej tęczy i gorącym promieniom słońca.

Koło fortuny miłość

Koło Fortuny to zmiany, które muszą nadejść. Wszechświat przygotowuje dla nas coś istotnego. Dzięki temu zyskamy istotną mądrość na przyszłość i wyciągniemy lekcję. Oczywiście może dziać to się na przekór naszej woli lub też przewidywaniom. Siła Wyższa wie, co jest dla nas najlepsze. Jeśli nie poddamy się zmianom, to los sam je wyegzekwuje. Reprezentuje koniec oraz początek. W miłości może więc oznaczać koniec związku/wejście w relacje.

Koło fortuny tarot: rada

Koło Fortuny uprasza, żeby zachować pozytywne nastawienie do życia. W odwrotnym przypadku tak jak magnes będziemy przyciągać negatywną energię (zdarzenia, los). Zakończył się jakiś etap, a to, co przyniesie nam Wszechświat, w głównej mierze zależne jest od naszego nastawienia.

Koło fortuny tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie umieć docenić wszystko, co ją spotyka. Umie wyciągnąć wnioski z rzekomo błahych sytuacji. Nawet jeżeli są negatywne, nie traci pogody ducha. Docenia to, czym obdarza ją los. Dzięki zdolności obserwacji, analizy oraz odpowiedniej interpretacji niejednokrotnie staje się kimś w rodzaju specjalisty. Tak wielokrotnie nazywana jest w swoim miejscu pracy.

Karta Koło fortuny: Związek

Karta reprezentuje przemiany niosące za sobą szczęście. Czasem opowiada o tym, że przeznaczenie złączyło dwójkę ludzi. Może to być ta „jedyna” miłość. Mówi o przemianie, z tego powodu możemy widzieć partnera w innym świetle. Koło Szczęścia często przygotowuje test dla nas bądź naszej drugiej połówki. Z tego powodu jest wskazane, aby wzmocnić więzi i przygotować się na każdą ewentualność.

Koło fortuny a praca

Karta sygnalizuje zmiany w dobrym kierunku, osiągnięcie sukcesu. Z tego powodu możemy oczekiwać innego stanowiska, podwyżki, polepszenia się warunków pracy, otrzymania korzystniejszej umowy o pracę, zyski w postaci bonów żywnościowych, kart członkowskich do klubów sportowych.

Koło fortuny tarot: Przyszłość

Koło Fortuny pokazuje zdarzenia, nad którymi nie panujemy. Nie mamy nad nimi żadnej kontroli. Niejednokrotnie ukazuje, że konieczna jest zmiana drogi, którą idziemy. Możemy być bardzo zaskoczeni biegiem zdarzeń. W pozytywnym znaczeniu symbolizuje nadarzające się okazje.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?