Karta tarota Głupiec co oznacza ?

Karta tarota Głupiec co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Głupiec

Głupiec (wędrowiec) oznaczony jest cyfrą 0. Oznacza rozpoczęcie życiowej podróży. Kończy się pewien etap w życiu, a rozpoczyna coś zupełnie nowego. Może chodzić o nowy związek, zapoczątkowanie nowego przedsięwzięcia lub zmianę kierunku dotychczasowego życia. Jest to definitywne pozostawienie za sobą tego, co było. Wędrowiec jest osobą dość naiwną bez doświadczenia życiowego. Jednak cechuje ją pasja, ufne patrzenie w przyszłość. Posiada w sobie niezrównaną siłę do podjęcia inicjatywy. Niestety nie potrafi trzeźwo ocenić ryzyka. Nie zdaje sobie sprawy z następstw, jakie może ponieść.

Głupiec miłość

Wędrowiec dodaje odrobinę otuchy. Wszystko można zaczynać od nowa. Nie ma ograniczonej liczby prób. Namawia do tego, żeby zapomnieć o cierpieniu i mimo uprzedzeń – zaryzykować. Bez analizowania trzeba podjąć działanie. Nie zastanawiać się, lecz działać! Może ukazywać pierwsze współżycie seksualne. Jest to dobry okres na romans po to, żeby posiadać przepiękne wspomnienia i nabrać jakiegoś doświadczenia w sferze uczuciowej.

Głupiec tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce jest lekkoduchem. Nie podchodzi do życia racjonalnie, logicznie oraz rozsądnie. Może posiadać duszę młodzieńca lub też po prostu być młodym człowiekiem. Kocha rozrywkowy styl życia, za dużo czasu spędza na przyjemnościach. Nie myśli o przyszłości oraz następstwach.

Głupiec tarot: rada

Wcielajmy w życie to, co sugeruje serce. Rozsądek potrafi zabrać całkowicie radość z życia. Z tego powodu trzeba poświęcać czas na przyjemności. Wędrowiec prosi, żeby otworzyć się na nowe i pokonać strach.

Głupiec tarot: Przyszłość

Nadciągają nowe zdarzenia. Zakończenie jakiegoś etapu oraz rozpoczęcie czegoś nowego. Może to być relacja, praca, studia, przeprowadzka do innego miasta. Co więcej, zdarzenia te mogą mieć miejsce po raz pierwszy. Pozwalają na to, aby zdobyć doświadczenie. Głupiec doradza, aby nie podchodzić zbyt serio do życia oraz nauczyć się z niego czerpać radość.

Głupiec a praca

Początek w sferze zawodowej. Może to być nowe stanowisko, nowy zawód, otrzymanie pierwszej posady. Rozrzutność i brak kontroli nad pieniędzmi. Jest to okres zdobywania nowych umiejętności i zdobywania doświadczenia zawodowego.

Karta Głupiec: Związek

Głupiec wielokrotnie sygnalizuje pragnienie zakończenia relacji. Jeżeli była to relacja toksyczna, odbierająca siły warto zrobić to błyskawicznie. Nie zastanawiajmy się, co będzie dalej i nie obawiajmy się wkroczyć w nieznane. Karta nie przepowiada przykrych zdarzeń w sferze miłosnej. Jeśli jest to początek związku, karta może przepowiadać pierwsze zbliżenia seksualne bądź eksperymenty w łóżku.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?