Karta tarota Sprawiedliwość co oznacza ?

Karta tarota Sprawiedliwość co oznacza ?

Ogólne znaczenie KARTY Sprawiedliwość

Sprawiedliwość oznaczona jest numerem 8. Oznacza stabilizację. Opowiada o tym, iż każdy człowiek posiada system wartości moralnych. Rozum umożliwia mu dokonanie właściwej oceny, co jest dobre a co złe. To my jesteśmy odpowiedzialni za nasze zachowanie. Prędzej czy później Wszechświat oceni nas, dlatego też możemy otrzymać interesujący bonus (przychylność) albo bolesną karę. Karta namawia do sprawiedliwego traktowania innych. Zakazane jest dawanie ulgi osobie, która jest wieloletnim przyjacielem. Wszyscy jesteśmy równi, Niejednokrotnie prosi o to, żeby budować relację partnerskie oparte na równości, uczciwości, kompromisie, działaniu w zespole.

Sprawiedliwość miłość

Karta czasami pokazuje ślub cywilny. Nie warto szukać w tej karcie porywów miłości, ponieważ przeważnie odpowiada za surową, zimną, ale szczerą opinię/kalkulację. Dlatego właśnie ślub cywilny, a nie kościelny. Jednakże jest trochę zalet tej sytuacji. Bolesna, lecz szczera prawda przyczynia się do rozwoju. Słodkie kłamstwa są miłe, lecz w dłuższej perspektywie przynoszą rozczarowanie, brak zaufania i ból.

Karta Sprawiedliwość: Związek

Sprawiedliwość mówi o tym, iż osiągnięcie szczęścia i zadowolenie jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy partnerzy w równym stopniu są zaangażowani. Nie musimy martwic się zdradą partnera lub też innymi niegodnymi czynami. Wszechświat ma już przygotowany plan w celu ukarania go. Skrucha albo rosnąca pokora nic nie wskórają. Nadszedł czas, by rozliczyć się z tego, jaką energię wysłaliśmy w przestrzeń! Karta prosi o szczerość, wyrozumiałość w związku. Przed podjęciem jakichkolwiek kroków trzeba przemyśleć za i przeciw.

Sprawiedliwość tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie niezawodna w kwestii sprawiedliwości. Dlatego może pracować jako sędzia, rzecznik, policjant. Wszędzie tam, gdzie konieczna jest odpowiednia ocena sytuacji oraz postawienie zarzutu. Zimnym kalkulacyjnym rozumem pozbawionym emocji bezbłędnie dojrzy prawdę.

Sprawiedliwość tarot: rada

W ocenie sytuacji niepomocne są uczucia, przywiązanie, poczucie winy albo postrzeganie siebie jako osobę poszkodowaną. Powinno się odrzucić emocje, żeby obiektywnie spojrzeć na sprawę. Niezależnie od tego, jak bardzo źle się czujemy, niezbędne jest zauważenie prawdy. Powinno się również zastanowić się nad tym, w jaki sposób uzyskać równowagę.

Sprawiedliwość tarot: Przyszłość

Nadszedł czas, w którym zagości porządek. Posprzątamy uciążliwy bałagan, aby wreszcie o nim zapomnieć i zaprosić na jego miejsce zdrową równowagę. Czekają nas umowy, doprowadzenie do końca nierozwiązanych spraw, uregulowanie mandatów (zaległości), odbycie sprawy w sądzie.

Sprawiedliwość a praca

W pozytywnym aspekcie wskazuje na zakończenie pewnych spraw. Z tego powodu może zwiastować oddanie projektu, zmiany stanowiska. W negatywnym znaczeniu zapowiada, że czeka nas nadmiar obowiązków, nieobiektywny osąd, krzywdzące decyzje, na które nie zasłużyliśmy np. odebranie premii, zdegradowanie.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?