Karta tarota Wisielec co oznacza ?

Karta tarota Wisielec co oznacza ?

Ogólne znaczenie KARTY Wisielec

Wisielec (Zawieszony) oznaczony jest cyfrą 12. Symbolizuje bierność bądź zależność. Nie mamy kontroli nad życiem. Jak łódka na morzu, którą niosą fale. Jest to czas, w którym utknęliśmy. Wszystko stoi w miejscu. Pojawia się chęć oswobodzenia się. Nie mamy chęci widzieć nas więcej w roli niesamodzielnego, bezbronnego człowieka. Karta odzwierciedla przemianę wewnętrzną. Pomyślmy jaką lekcję możemy wyciągnąć z tego zdarzenia. Spróbujmy zerknąć na to z innej perspektywy. Trudne położenie, chęć przetrwania, adaptacja wypełni nas życiowym doświadczeniem. Skupmy się na podświadomości. Przeanalizujmy życie. Pomoże to w lepszym pojęciu sytuacji. Wisielec niejednokrotnie ukazuje dobrowolne poświęcanie się.

Wisielec tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie skoncentrowana na duchowej sferze życia. Niewiele się uzewnętrznia. Wyłącznie ona wie co dzieje się w jej głowie. Zresztą często błądzi myślami. Ugrzęzła i nie wprowadza zmian w życie. Opuściła ją motywacja. Może sprawiać wrażenie apatycznej. Pewne osoby mogą próbować ją wykorzystać przez to, że lubi się poświęcać.

Wisielec a praca

Wisielec to okres, w którym czujemy się zmuszani do pracy. Przygotowujemy się rano do wyjścia tylko po to, by mieć za co żyć. Kompletny zastój w sferze zawodowej. Nie ma co oczekiwać na zmianę stanowiska bądź też pracy. Dla osób szukających zatrudnienia możliwe jest, że jeszcze długo przyjdzie im poczekać na odpowiedź.

Wisielec miłość

Wisielec niejednokrotnie zapowiada zastój w uczuciach. Jeżeli do tego czasu wybraliśmy się na pierwszą randkę, to musimy zaczekać na następny krok. Czasem może pokazywać, że ta osoba niczym nowym nas nie zadziwi. Cała jej osobowość szybko zostanie odsłonięta. Dla zagorzałych samotników także nie ma pomyślnych informacji. Niechęć do zmian skutkuje brakiem podjęcia jakichkolwiek prób.

Wisielec tarot: Przyszłość

Karta uprasza, żeby zatrzymać się i przemyśleć życie. Podjęte działania nie przyniosą oczekiwanych wyników. Jeśli wysłaliśmy list, to może zaginąć bądź zostać nieodebrany. Jeżeli próbowaliśmy otworzyć własny interes, to możemy długo czekać na odpowiedź lub otrzymać negatywną decyzję z urzędu. Jest to okres, kiedy utkniemy w miejscu. Czasami opowiada o tym, że coś cennego zostanie nam odebrane.

Karta Wisielec: Związek

W stałych związkach niejednokrotnie reprezentuje przyzwyczajenie się do sytuacji. Pojawia się awersja do wprowadzania zmian. Z jednej strony jest to dobre, ponieważ czujemy bezpieczeństwo oraz satysfakcję, a z drugiej uniemożliwia rozwój. Seksualność nie będzie silną stroną związku w najbliższym czasie.

Wisielec tarot: rada

Jeżeli zastanawiamy się nad jakimś aspektem, to kluczowe okaże się zostanie na boku. Trzeba przyjąć rolę obserwatora, osoby obcej. Jeden punkt widzenia to zbyt mało, by w całości pojąć przesłanie ważnych wydarzeń. Dlatego subiektywne podejście jest zabójcze dla rozwoju.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?