Karta tarota Umiarkowanie co oznacza ?

Karta tarota Umiarkowanie co oznacza ?

Ogólne znaczenie KARTY Umiarkowanie

Umiarkowanie (Równowaga) oznaczone jest cyfrą czternaście. Reprezentuje zachowanie równowagi między wszystkimi sferami życia. Tej zdolności człowiek musi się nauczyć. Ciało fizyczne, jak i mentalne muszą być traktowane jednakowo. W odwrotnym wypadku wszystko zacznie się burzyć, nic nie będzie działać właściwie. Nie może być tak, iż przewartościujemy rozwój zawodowy nad zdrowiem. Karta uprasza, aby zastanowić się, w którym miejscu niezbędny jest umiar. Czego w naszym życiu jest za dużo? Wskazuje na jedność łączącą ze światem. Zdrowe relacje międzyludzkie wymagają kompletnej akceptacji – odnalezienie umiaru między naszymi odczuciami względem osoby a prawdą, którą pokazuje nam rozum.

Umiarkowanie tarot: Przyszłość

Przyszedł czas na odpoczynek, regenerację. Nie ma zatargów miedzy ludźmi, zmartwień w miejscu pracy. Nic nie będzie nam doskwierać. Ostatni kamień spadł już z serca. Warto się poświęcić medytacji, miło spędzić czas. Relaks również jest wskazany. Pamiętajmy jednakże, że Umiarkowanie to zachowanie równowagi. Więc nie przesadzajmy!

Umiarkowanie tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze nie będzie chowała w sobie urazy. Jest bardzo tolerancyjna, lojalna. Nie narzuca własnego zdania i stara się odszukać rozwiązanie najodpowiedniejsze dla wszystkich stron. Ważny jest dla niej honor.

Umiarkowanie tarot: rada

Karta prosi, aby zdobywać życiowe doświadczenie. Jeżeli coś nam nie wyjdzie, to przynajmniej zyskujemy wiedzę i nie mamy pretensji, że pozostaliśmy bierni. Wyciągajmy lekcję i nie obawiajmy się pomyłek! Tylko one są w stanie zbliżyć nas do celu i doprowadzić do perfekcji!

Umiarkowanie miłość

Umiarkowanie wskazuje na osobę, która przybiera pokerową twarz. Nie jest łatwo domyślić się, o czym właściwie myśli. Nie rzuca słów na wiatr. Zanim cokolwiek powie, musi porządnie to przemyśleć. Nie jest fałszywa. Zła informacja jest taka, że karta wielokrotnie oznacza zobojętnienie niełatwo będzie rozpocząć rozmowę lub też flirt.

Umiarkowanie a praca

Umiarkowanie wskazuje na to, że jesteśmy dobrzy w zarządzaniu finansami. Jeżeli jest taka potrzeba, to potrafimy nic nie wydawać. Wiemy jak zdobyć dodatkowe pieniądze. Jest to okres, kiedy wszystko będzie po staremu. Jeżeli chodzi o zmiany, to będą one nadchodzić powoli. Z pewnością zdążymy się do nich przygotować wewnętrznie.

Karta Umiarkowanie: Związek

Brak zmienności uczuć. Panowanie nad emocjami. Umiarkowanie niejednokrotnie ukazuje pomoc, zrozumienie oraz zdolność słuchania. Jeśli chodzi o seks, to będzie on wyważony. Ani zbyt dużo, ani zbyt mało. Jest to czas pełny spokoju dla relacji.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?