Karta tarota Pustelnik co oznacza ?

Karta tarota Pustelnik co oznacza ?

Ogólne znaczenie KARTY Pustelnik

Pustelnik (Eremita) oznaczony jest numerem 9. Symbolizuje przebywanie w samotności, odejście na bok w celu wnikliwych analiz. Człowiek ma rozwiniętą sferę duchową, szuka sensu życia, chce pojąć swoją psychikę. Osiągnie to tylko odizolowanym, całkowicie skoncentrowanym rozumem. Pustelnik symbolizuje medytację, poukładane w głowie myśli. Osiąga się to dzięki głębokiej analizie popartej niczym nierozproszoną koncentracją. Człowiek chce zdobyć wiedzę niedostępną dla przeciętnej jednostki, wydobyć jak najwięcej ze sfery duchowej. Z tego powodu Pustelnik wielokrotnie symbolizuje objawienie, oświecenie. Karta wzywa ludzi zabieganych, żeby zwolnić i spokojnie pomyśleć nad sytuacją. Dzięki temu sprawy pokażą nam się z całkowicie innej perspektywy.

Pustelnik miłość

Eremita wielokrotnie sugeruje, iż panicznie boimy się wejścia w relację. Nawet jeśli przekonamy się do drugiej osoby i rozpoczniemy wspólne życie, to boimy się natychmiastowego opuszczenia. Wynika to z negatywnych doświadczeń miłosnych. Czasami wskazuje na to, iż nie mamy obycia w związku i nie potrafimy odpowiednio go poprowadzić.

Karta Pustelnik: Związek

Dla związku sugeruje ochłodzenie. Spędzanie czasu osobno, odmienne zainteresowania. Może pojawić się konflikt i rozbieżność w potrzebach, pasji, planach na przyszłość. Eremita pokazuje czas przemyśleń dotyczących związku i ostrożne kroki stawiane w relacji.

Pustelnik tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze jest skoncentrowana na rozwoju duchowym. Dlatego może zajmować się psychologią, religią, filozofią. Jego szczegółowe rozumienie rzeczywistości czyni ją idealnym kandydatem na naukowca. Przebywając w jej towarzystwie, zauważymy, że posiada życiową mądrość i doświadczenie.

Pustelnik a praca

Jest to okres rozwoju w pracy. Dzięki doświadczeniu i posiadanej wiedzy może to objawić się awansem, jednorazową premią, zmianą stanowiska, uzyskaniem certyfikatu. Karta może sygnalizować pracę w otoczeniu zabytków np. muzeum, galeria sztuki.

Pustelnik tarot: rada

Pustelnik wskazuje na dzień, w którym trzeba podjąć się analizie. Głównie wtedy, kiedy niezbędne jest dokonanie wyboru. Warto odsunąć się w cień oraz odkrywać swoje wnętrze. Dzięki temu poczujemy równowagę w życiu. Dusza jest istotnym, lecz niedocenianym elementem, o którym nierzadko zapominamy.

Pustelnik tarot: Przyszłość

Chcemy skorzystać z pomocy człowieka, który umie prowadzić innych. Z tego powodu możliwe jest konwersowanie z osobami starszymi, którzy podzielą się cennymi radami. Jest to czas przemyśleń swojego życia. Sprawdzić zalety oraz wady naszej egzystencji. Dzięki czemu zdecydujemy się na usunięcie negatywnych przyzwyczajeń, warunków.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?