Karta tarota Mag co oznacza ?

Karta tarota Mag co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Mag

Mag (Magik) oznaczony jest numerem 1. Reprezentuje człowieka pełnego mądrości życiowej. Lubi zgłębiać to, co niewiadome, mistyczne. Nierzadko przyjmuję role przewodnika życia, nauczyciela. Bez przerwy poszerza wiedzę, przyjmuje rolę obserwatora oraz wyciąga wnioski. Następnie przekazuje ją innym. Magik wywiera wpływ na środowisko, jest w nim coś magicznego, pociągającego. W negatywnym znaczeniu jest manipulatorem. Karta próbuje nam przekazać, iż posiadamy wszechstronne umiejętności. Jeżeli szukamy sposobu na wprowadzenie zmian to nie musimy daleko poszukiwać – wyłącznie my możemy to zrobić. Nasze perspektywy są niezmierzone. Wykorzystujmy właściwie naszą mądrość, intuicję, podążające za nami tłumy a osiągniemy najśmielsze zamierzenia.

Mag tarot: rada

To pomyślny dzień na działanie. Podjęcie nowego przedsięwzięcia, demonstracje talentów. Ukażmy światu nieskończoność talentów. Jeżeli podejmiemy wyzwanie, to osiągniemy pozytywny rezultat. Nie zatrzymujmy się!
Jak osiągnąć sukces? Karta odpowiada – warto połączyć umiejętności z determinacją.

Mag tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się pomysłowością oraz pewnością siebie Ludzie podziwiają ją – trudno się dziwić, bo została obdarowana urokiem osobistym. Cieszy się autorytetem, więc może pracować jako lekarz. Tajemniczość doskonale pasuje do zawodu iluzjonisty ulicznego. Umie przyciągnąć tłum.

Mag tarot: Przyszłość

Mag mówi o tym, że jest to okres, w którym niemało będzie się działo. Trudno będzie zatrzymać nas w miejscu, będziemy bezustannie czymś się zajmować. Czeka nas poszukiwanie własnego miejsca na ziemi. Zamiary zakończą się realizacją oraz sukcesem. Jest to czas, w którym możemy odkryć, czym w rzeczywistości powinniśmy zajmować się w życiu.

Mag: Związek

Karta wskazuje na pomysłowość, także nie powinniśmy narzekać na nudę w związku. Kłopoty związane ze związkiem powinny zostać rozwiązane. Relacja wypełni się bliskością. Mag prosi, aby wypowiadać się w sposób bezpośredni, podejmować ryzyko oraz działanie. Dzięki temu nasze zamierzenia powinny zostać osiągnięte.

Mag a praca

Pozytywny okres w sferze zawodowej. Sukcesy w miejscach, gdzie trzeba wykazać się niezwykłymi zdolnościami. Zbieranie owoców pracy (wysiłki przyniosą pozytywny wynik), ujawnienie zdolności w nowej pracy, satysfakcja szefa. Osiągniemy to, czego pragnęliśmy i o co walczyliśmy będzie nam dane.

Mag miłość

Pytając o zamiary drugiej osoby, trzeba przyglądnąć się sąsiadującym kartom. W negatywnym aspekcie magik może próbować nas zafascynować, dokonując najgorszych działań – manipulowania i kłamania. W pozytywnym aspekcie może sugerować, że mamy konieczne instrumenty do zbudowania solidnego związku i zapobiegania kłopotom, zanim przybiorą na sile.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?