Karta tarota Diabeł co oznacza ?

Karta tarota Diabeł co oznacza ?

Ogólne znaczenie KARTY Diabeł

Diabeł (Demon) oznaczony jest numerem 15. Oznacza uzależnienie, zniewolenie. W rzeczywistości wyłącznie my decydujemy czy poddajemy się tej kontroli. Jest parę znaczeń tej karty. Może wskazywać na brak pewności siebie, dlatego nie rozpoczynamy działania. Sądzimy, że nie zasługujemy na dobro. Nic nam nie wyjdzie. Osoba w energii Diabła może pragnąć przejąć kontrolę nad innymi za pomocą manipulacji. Fortel, agresja oraz nienawiść to jej nieodłączne fragmenty. Jest to ciemna strona naszej osobowości. Pierwotne, zwierzęce instynkty. Może wydostać się z nas w najmniej spodziewanym momencie. Czasami karta pokazuje toksyczny związek. Partner rządzi nami, ciągnie nas na samo dno.

Karta Diabeł: Związek

Ciężko ogarnąć jak właściwie działa ten związek. Możemy czuć się rozdarci. Diabeł pokazuje nasilone emocje. Czasem wprost bycie uzależnionym od drugiej osoby. Jedno z partnerów może chcieć zdominować drugiego. Seksualność jest na wysokim poziomie. Rzadko w niej czegoś brakuje. Odczuwa się magnetyzm. Wielokrotnie ukazuje relacje oparte na korzyściach seksualnych lub materialnych.

Diabeł tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie uwodzicielska. Ciężko jej zaaprobować cokolwiek co różni się od jej wzorca myślowego. Wywołuje uwagę płci przeciwnej, co może wykorzystywać. Umie władać innymi, gdyż ludzie ślepo za nią podążają.

Diabeł a praca

„Po trupach do celu”- karta ukazuje, iż mogliśmy uzyskać korzyść materialną/zawodową czyimś kosztem. Możemy spodziewać się raptownego przypływu środków finansowych. Karta jednakże pokazuje zależność od pieniędzy. Może to objawić się rosnącym długiem/związkiem, który uzależnia finansowo/brakiem szansy zmiany pracodawcy.

Diabeł tarot: Przyszłość

Demon wskazuje na zniewolenie. Z tego powodu możemy stać się czyimś dłużnikiem. Możemy nie być gotowi na opuszczenie osoby, która wyrządza nam krzywdę. Karta może zwiastować nałóg. Alkohol, seks, papierosy, a nawet słodycze. Z łatwością i niezauważalnie przejmuje nad nami kontrolę. Uzależnić można się w zasadzie od wszystkiego.

Diabeł tarot: rada

Dziś bardzo łatwo wpaść w kłopoty. Ktoś może przekonać nas do dokonania czegoś, co przeczy naszym zasadom. Jeden drink? Przejście przez zebrę na czerwonym świetle? Kradzież? Nieprzemyślane odejście z pracy? Wszystko możliwe. To dzień, w którym nie myślimy jasno i jesteśmy podatni na manipulację.

Diabeł miłość

Karta wskazuje na uleganie drugiej osobie. Przestrzega przed dwulicowymi osobami w naszym otoczeniu. To seksualna karta pełna pociągu, żaru, namiętności. Dotyczy to każdej ze stron. Jednak przestrzega przed tym, że to uczucie może oddziaływać na nas negatywnie.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?