Karta tarota Księżyc co oznacza ?

Karta tarota Księżyc co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Księżyc

Księżyc oznaczony jest numerem 18. Pokazuje działanie psychiki. Wskazuje na zmiany oraz osiągnięcie dojrzałości. Niejednokrotnie zwiastuje, że zaczniemy w inny sposób pojmować świat. Podświadomość da o sobie znać i do głosu dojdzie intuicja. Dokona się w nas przemiana wewnętrzna. Karta pragnie powiedzieć, aby nie kierować się jedynie rozumem. Warto wcielić w życie to, co podpowiada intuicja. Księżyc ujawnia tajemnice, wyłania z ciemności prawdziwy kształt. Dlatego może sygnalizować odrzucenie złudzeń. Jego światło umie uwydatnić urok. Czasami przesłanie karty jest wręcz przeciwne- życie pełne nierealnych wytworów.

Księżyc tarot: Przyszłość

Sytuacje, które niedługo nadejdą, będą skutkowały zmianą myślenia o 180 stopni. Niezależnie gdzie to się zdarzy – w pracy, na spacerze, w domu. Na pewno wywoła w nas gwałtowne emocje, skłoni do analizy, a w rezultacie przyczyni się do zmiany światopoglądu.

Karta Księżyc: Związek

W pozytywnym aspekcie sygnalizuje ciąże, W negatywnym z kolei brak poczucia bezpieczeństwa ze względu na niełatwy przebieg wcześniejszego związku. Sytuacja stała się niejasna, toteż trudno będzie utrzymać pozytywne wibracje. Ciężko będzie się porozumieć. Jest to okres kłamstw w stosunku do drugiej połowy.

Księżyc tarot: rada

Cel będzie wymagał od nas totalnej koncentracji. Nie warto przechodzić choćby na chwilę do świata wyobraźni. Powinno się aczkolwiek zwrócić uwagę na sny. Będą się tam kryły rady oraz rozwiązanie naszego kłopotu. Dziś jest pomyślny dzień na to, by zdobyć doświadczenie. Mimo wszystko warto zachowywać się rozważnie.

Księżyc a praca

Księżyc radzi, żeby przyłożyć się do zobowiązań. Niejednokrotnie zapowiada stratę czegoś, czyli możemy zostać zwolnieni/zdegradowani. Lepiej zapobiegać aniżeli leczyć dlatego też należy poświęcić czas, by zadania wykonywać dokładniej aniżeli dotychczas. Sprawdźmy kilkakrotnie, gdyż jesteśmy na celowniku szefa.

Księżyc miłość

Księżyc niejednokrotnie oznacza marzenia o romantycznej miłości. Są to fantazje tak oderwane od realnego świata, że trudno w nich szukać zdrowego postrzegania relacji. Ukazuje bogate wyobrażenia. Mogą to być marzenia seksualne, miłosne gesty oraz uniesienia. Czasem ukazuje spojrzenia rzucane ukradkiem. Jest to zauroczenie przeżywane wewnętrznie.

Księżyc tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie kierowała się głosem serca. Czuje mocne uczucia. Jej sny mogą być niecodzienne, gdyż jej wyobraźnia nie ma końca. Dlatego byłaby doskonałym reżyserem filmu/autorem opowiadania. Interesuje się wróżbiarstwem. Może czytać z dłoni, kart tarota, snów, kosmogramu. Co interesujące lubi działać na wielu płaszczyznach także trudno określić jej zawód i konkretne hobby.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?