Karta tarota Świat co oznacza ?

Karta tarota Świat co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Świat

Świat (Wszechświat) oznaczony jest numerem dwadzieścia jeden. Reprezentuje początek. Przypomina nam, że zasoby wszechświata są nieograniczone. Jest wiele sekretów do odkrycia. Pokazuje to, że pewien okres się zakończył, jednakże podróż życia nie ma końca ani celu. Tak samo, jak koło. Nie da się wskazać początku ani końca. Karta chce wyzwolić nas od czegoś, co nas powstrzymuje, uniemożliwia rozwój. Czasem możemy pałać niechęcią do tej karty, bo wymusza pożegnanie z czymś istotnym. Z pewnością byliśmy mocno przywiązani. Jako wynik bolesnej straty, pojawia się wrażenie niesprawiedliwości losu, smutek i pretensje. Jednak po czasie zauważymy, iż było to niezbędne, by zyskać nowe perspektywy i otworzyć się na nie.

Świat tarot: rada

Karta sugeruje, aby przestać przywiązywać się do osób, miejsc, przedmiotów. Niezbędne jest otwarcie się na nowe. Życie przeszłością, niekończące się wspomnienia wywołają nostalgię i sprawią, iż nie będziemy chcieli zakończyć jakiegoś etapu w życiu. Jest to nieuchronne i musimy się z tym pogodzić. Jednak nie zapominajmy, że koniec to początek czegoś nowego.

Karta Świat: Związek

Może sygnalizować narodziny dziecka. W miłości poczujemy się szczęśliwi i spełnieni. Nieporozumienia dobiegną końca i nastąpi pojednanie. Możemy odetchnąć z ulgą, bo skończył się okres nieszczęśliwych zdarzeń.

Świat miłość

Karta nierzadko mówi o nowej, szczęśliwej miłości. Jeśli w tej chwili jesteśmy w związku, to może zwiastować zakończenie go. Przede wszystkim, jeżeli w jakiś stopniu uniemożliwia nasz rozwój. Intuicja podpowie nam, które znaczenie karty powinniśmy wybrać.
Uwaga! Karta może sugerować poznanie ciekawej osoby innej narodowości!

Świat a praca

Świat może opowiadać o tym, iż uda nam się znaleźć nasze miejsce na ziemi. Może to odnosić się do firmy, która oferuje tak dobre warunki, że będziemy pragnęli zostać tam na stałe. Tak samo może to zwiastować, że uda nam się wreszcie odnaleźć powołanie.

Świat tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce nie będzie traciła czasu na to, żeby siedzieć w mieszkaniu. Nie ma problemu z komunikowaniem wprost, a konwersacja z nią jest nadzwyczaj interesująca. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta – myśli wielokierunkowo. Zauważymy, iż jest ciekawa świata, z tego powodu zajmuje się kilkoma rodzajami hobby.

Świat tarot: Przyszłość

Karta może sygnalizować sławę, dobre wrażenie w oczach innych i kontakty z obcokrajowcami. Wskazuje na to, że osiągnęliśmy zamierzony sukces. Wszechświat przypomina nam, że jest to czas, kiedy będzie nam się wiodło na kilku płaszczyznach.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?