Karta tarota Arcykapłan co oznacza ?

Karta tarota Arcykapłan co oznacza ?

Ogólne znaczenie znaczenie Arcykapłan

Arcykapłan (Papież) oznaczony jest numerem 5. Symbolizuje wiarę i towarzyszącą jej podróż. Wskazuje na to, iż powinniśmy skoncentrować się na szukaniu sensu życia. Podświadomość wysyła znaki, które naprowadzą nas na właściwą ścieżkę. Nierzadko pokazuje rozpoczęcie nowego etapu w życiu, wgłębienie się w sferę duchową. Widzimy więcej, a więc zmienił się schemat myślowy. Doznaliśmy oświecenia. Człowiek w energii Papieża ma uznanie z powodu swojej mądrości. Jest mentorem, który prowadzi nas przez życie albo udziela nam pomocy, kiedy to potrzebne. Karta czasem mówi o mądrości zaczerpniętej z doświadczenia życiowego.

Karta Arcykapłan: Związek

Arcykapłan jest pozytywną wróżbą dla związku. Opiera się na duchowym połączeniu. Normy i wierność w tym związku jest traktowana jak najwyższe dobro. Niejednokrotnie oznacza zawarcie małżeństwa. W negatywie może pokazywać zdradę, kłopoty natury seksualnej.

Arcykapłan miłość

Papież wskazuje na mężczyznę, z którym uda się stworzyć związek przede wszystkim na poziomie duchowym. Co może przejawiać się np. telepatią. Wpłynie on na nasz rozwój duchowy, przybliży nas do zrozumienia sensu życia. Będzie naszym duchowym przewodnikiem.

Arcykapłan tarot: Przyszłość

Arcykapłan sugeruje zainteresowanie religią i przestrzeganie reguł, które narzuca wiara. Będziemy spotykali ludzi, którzy wesprą nas radą, wskażą właściwą drogę. Pokażą jak żyć. Sami także przyjmiemy stanowisko nauczyciela i staniemy się czyimś mistrzem. Karta może ukazywać przyjęcie sakramentów kościelnych.

Arcykapłan tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie miała klarownie określony światopogląd. Kurczowo się go trzyma i żyje według wytycznych. Arcykapłan nierzadko wskazuje na księdza, radcę prawnego, ponieważ kierują się regułami. Równie dobrze może wskazywać na nauczyciela, ponieważ to osobą, która dzieli się zdobytą wiedzą.

Arcykapłan a praca

Arcykapłan wskazuje na zawód, w którym będzie trzeba dzielić się wiedzą. Z tego powodu prawdopodobny jest awans na takie stanowisko bądź praca dorywcza w postaci korepetytora, wykładowcy. Prawdopodobne są również stanowiska, które wymagają opieki nad innymi ludźmi. Organizacje charytatywne, fundacje, stowarzyszenia-to miejsca dla nas.

Arcykapłan tarot: rada

Karta doradza, by pomyśleć nad sensem istnienia sfery duchowej. Co chce nam przekazać? Dlaczego istnieje? Co zyskujemy? Jest to dzień, w którym możemy doświadczyć duchowego olśnienia, z tego powodu warto wybrać się z rodziną do świątyni/pomedytować. Dobrze byłoby wgłębić się w świat duchowy przy pomocy książek, filmów.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?