Karta tarota Moc co oznacza ?

Karta tarota Moc co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Moc

Moc (Siła) oznaczana jest cyfrą jedenaście. Reprezentuje współpracę pomiędzy ciałem fizycznym a duszą. Przypomina, iż jeżeli harmonia pomiędzy nimi zostanie zniszczona, zaczynamy częściej chorować i dopadają nas ataki agresji. Frustracja, żal, smutek nie są już obce. Jedno nie może istnieć bez drugiego. Karta przypomina o tym, aby opanować nasze pragnienia. Oczywiście w celu zachowania harmonii. Moc chce, byśmy zdali sobie sprawę z pokładów siły, które w sobie nosimy. Pomogą one zwalczyć wszystkie kłopoty. Niezależnie od ich znaczenia. Nic nie jest w stanie sprawić, abyśmy padli na kolana.

Moc tarot: Przyszłość

Nadchodzi czas, który wymaga od nas nałożenia na siebie wyjątkowej dyscypliny, uporu i woli walki. Przeciwności wreszcie uda nam się pokonać jednak nie będzie to łatwe. Siła czasami opowiada o tym, iż potrafimy nieumyślnie zdradzić czyjąś tajemnicę, nie umiemy utrzymać języka za zębami.

Moc a praca

Siła może symbolizować troszczenie się o ludzi bądź zwierzęta w miejscu pracy. Osiągniemy dobre wyniki w pracy i totalnie oddamy się sferze zawodowej. Dla sfery finansowej przepowiada to poprawienie się sytuacji materialnej. Możemy to osiągnąć dzięki jednorazowej premii.

Karta Moc: Związek

Karta zwraca uwagę na żal odczuwany do osoby, która nas zraniła. Pamiętajmy, że to uczucie może działać niszcząco. Miłość trzeba znaleźć przede wszystkim w sobie. Dopiero później obdarzyć nią drugiego człowieka. Dla relacji karta zapowiada okres miłosnych uniesień, płomiennej cielesności, dowodów miłości okazywanych w wyolbrzymiony sposób.

Moc tarot: rada

Postarajmy się stworzyć równowagę. Zachowajmy spokój ducha i nie pokazujmy wszystkim naokoło, czym tak naprawdę się fascynujemy. Lepiej zostawić ten sekret dla siebie a talenty oraz zaangażowanie wykorzystywać w precyzyjnym, ukrytym przed światem celu. Karta prosi jednakże, żeby nie obawiać się działania. Aczkolwiek powinno się zachować rozwagę.

Moc miłość

W pozytywnym znaczeniu karta sygnalizuje, że uda nam się w końcu uznać swoje ciało za coś wyjątkowego. Pokochamy je. Weźmiemy sprawy w swoje ręce i sami rozpoczniemy miłosną przygodę. Jest to czas, kiedy nabieramy skłonności do egzaltacji. Dlatego najlepiej już na początku powiedzieć, iż jesteśmy podekscytowani i stąd wynika nasze nienaturalne zachowanie.

Moc tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie kobietą, która potrafi idealnie kontrolować swoje życie. Umie narzucić sobie cel i kurczowo się go trzymać. Charakteryzuje ją niezłomność. Dlatego sprawdza się w zawodach wymagającej dyscypliny-policjant, wojskowy, trener personalny.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?