Karta tarota Kochankowie co oznacza ?

Karta tarota Kochankowie co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Kochankowie

Kochankowie oznaczeni są cyfrą 6. Reprezentują relacje międzyludzkie. Wzięcie odpowiedzialności za związek spoczywa na obu stronach. By stworzyć zadowalającą relację trzeba gotowości do wielu poświęceń, kompromisów, zupełnej akceptacji drugiej osoby. Trzeba wziąć pod uwagę jej najmroczniejsze wady i nauczyć się z nimi obchodzić. Ponadto, karta wskazuje, iż miłość wpływa na wybory człowieka. Karta czasem pokazuje, iż czujemy się bezbronni, nadzy wobec drugiej osoby. Prosi, aby pomyśleć nad tym, czy potrafimy w pełni otworzyć się przed drugą osobą, nie skrywając żadnych sekretów. Oczywiście w imię wyższego celu, jakim jest miłość. Kochankowie ukazują możliwość na stworzenie pięknej miłości. Pamiętajmy jednak, że w sferze uczuć obie osoby muszą być tak samo zaangażowane.

Kochankowie tarot: Przyszłość

Czekają nas trudne decyzje do podjęcia. To nie lada dokonanie. Dobrym przykładem będzie niepewność co do wybrania jednego z dwóch tak samo ciekawych osób, wręcz perfekcyjnych do stworzenia związku. Granica pomiędzy dwoma ważnymi etapami w życiu np. propozycja zawarcia związku małżeńskiego.

Kochankowie a praca

Kochankowie uosabiają pasję znalezioną w miejscu pracy. Możemy rzucać się w wir obowiązków, czerpiąc z tego wiele radości. Zaciera się granica pomiędzy hobby a pracą. To dobrze. Nie ma nic lepszego aniżeli praca, do której czujemy się przywiązani/powołani. W sferze zawodowej mogą czekać nas trudne decyzje.

Kochankowie miłość

Pytając o aspekt seksualny, Kochankowie ukazują ogromne pokłady namiętności, fizyczności, seksualności. Może ukazywać związek partnerski a czasem otwarty. W tym układzie powinniśmy czuć się usatysfakcjonowani, jednak nie mamy pewności co do stworzenia formalnego związku. Uważajmy również na niechcianą ciążę! Karta wskazuje na potomstwo.

Karta Kochankowie: Związek

Namiętność, pożądanie oraz seksualność znowu zawitają w relacji. Nadciąga wiele romantycznych momentów, które mogą oznaczać zaręczyny, ślub, powiększenie się rodziny. Kochankowie starają się przypomnieć nam, że pomimo bycia w związku to wciąż jesteśmy indywidualnościami. Pamiętajmy, że partnerzy nie stają się nierozłączni we wszystkich aspektach życia i mogą podejmować indywidualne myśleć i decydować o sobie.

Kochankowie tarot: rada

Dzisiaj warto kierować się sercem i nie dopuszczać rozsądku do głosu. Mogą zostać podjęte zdecydowane, lecz niebezpieczne decyzje. Przesłanie kochanków jest takie, aby zachwycać się różnorodnością. Trzeba zauważyć pozytywne strony tego, że coś jest inne. Drążenie, pogrążanie się w wadach sprawi, iż nabierzemy negatywnego stosunku do odmienności. Inny nie znaczy gorszy i też ma coś do zaoferowania światu.

Kochankowie tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie stała przed trudnym wyborem. Nieustannie myśli co zrobić, jak postąpić. Nie wie, w którą stronę podążyć, wielokrotnie także chce iść dwiema różnymi drogami. Ostatnio zakończyła pewien, ważny dla niej, etap w życiu. Jest zdezorientowana i niełatwo jej zrobić krok naprzód.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?