Karta tarota Słońce co oznacza ?

Karta tarota Słońce co oznacza ?

Ogólne znaczenie KARTY Słońce

Słońce oznaczone jest liczbą dziewiętnaście. Oznacza nadejście lepszych czasów, szczęśliwe chwile. Sygnalizuje zyskanie świadomości i rozsądku. Jest kartą uzdrawiającą. Pogodzimy się z przeszłością. Zapewnia energię niezbędną do działania bądź utrzymania odpowiedniego stanu zdrowia. Człowiek ma już świadomość wewnętrznej przemiany i z całych sił pragnie zmieniać swoje życie na lepsze. Jest gotowy na to mentalnie. Słońce wróży sukces na wielu płaszczyznach. Dlatego jest to dobry moment na podjęcie przedsięwzięcia. Jest to karta przepełniona optymizmem. Nie powinniśmy doszukiwać się w niej negatywnego przesłania. Po prostu go nie ma.

Słońce a praca

To, co udało nam się zasiać, teraz uda nam się zebrać. Możliwe, że ukończony kurs przyczyni się do podwyżki bądź awansu? Jest to czas tylko pomyślnych zdarzeń. Słońce przepowiada pomyślność, dlatego powinno się otworzyć własną działalność, zmienić pracę. Powinniśmy wyłącznie zyskać. W sferze finansowej możemy liczyć na poprawę.

Słońce tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie tryskała energią oraz optymizmem. Czuje zadowolenie ze swojego życia. Ludzie liczą się z nią, wierzą w dobre intencje. Nie sądzą, iż może ich oszukać. Ponadto, łatwo się do niej przekonują. Zawód, który ukazuje Słońce to artysta.

Słońce miłość

Spełniona miłość to znaczenie Słońca. Tak samo dla samotnych, jak i zakochanych. Może zwiastować odnalezienie miłości na całe życie. Prawdziwe uczucie widoczne jest po obydwu stronach. Będzie to okres przepełniony szczęściem, bliskością. Powstaną wspomnienia tak doskonałe, iż będziemy powracać do nich przez całe życie.

Karta Słońce: Związek

Pojawi się stabilizacja, wyrozumiałość oraz zażegnanie dawnych konfliktów. Partnerzy będą bezpośrednio okazywali sobie uczucia, dlatego oboje poczują się bezpiecznie. Jest to okres wypełniony miłością, która jest tak samo silna dla obojga partnerów. Słońce to jedna z najlepszych kart, jakie mogły się trafić!

Słońce tarot: rada

To dobry dzień na pogodzenie się. Napotkamy drobne sukcesy i miłe niespodzianki. Zapomnijmy o obowiązkach. Życie to nie tylko wydatki, sprzątanie i praca. Jego częścią jest także pasja, hobby i piękno świata. Los uprasza, by być mu wdzięcznym za przychylność. Powinno się odnaleźć dawno zapomniane dziecięce serce i popatrzeć na świat niewinnymi oczyma. Odnajdźmy zadowolenie i przyjemności z życia. Czerpmy z nich pełnymi garściami.

Słońce tarot: Przyszłość

Wydarzenia będą przynosiły optymistyczne przesłanie. Możemy dowiedzieć się o narodzinach lub też spotkać ludzi, którzy będą mieli pozytywny wpływ na nasze życie. To czas najlepszych zamiarów, których realizacja przyniesie olbrzymie korzyści. Słońce może reprezentować też przebywanie w tropikalnym, afrykańskim klimacie.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?