Karta tarota Rydwan co oznacza ?

Karta tarota Rydwan co oznacza ?

Ogólne znaczenie Rydwan

Rydwan (Wóz triumfalny) oznaczony jest numerem siedem. Ukazuje jakie wymogi muszą zostać spełnione, by osiągnąć określony cel. Wola walki, trud oraz wiedza jak postępować i jaką ścieżką podążać jest kluczem do sukcesu. Jest skory do zrobienia kroku naprzód, aby rozpocząć życiową wędrówkę. Karta uprasza, by uwierzyć w siebie oraz zauważyć, że jesteśmy silniejsi, niż nam się zdaje. Niestety nie potrafimy prześwietlić samych siebie, by dokonać analizy i czarno na białym dostrzec mocne i słabe strony naszej osobowości. Wóz triumfalny przedstawia rozwój w pozytywnym przesłaniu. W negatywnym znaczeniu oznacza niepomyślność, zastój, brak wiary w siebie, bycie nieświadomym swoich zalet.

Karta Rydwan: Związek

Karta często mówi o najwspanialszym etapie związku, który obfituje w namiętność, uczuciowość, zachwycanie się partnerem, zabieganie o względy partnera. Może zjawić się rywal, z którym będzie trzeba konkurować o partnera. Karta czasami niesie odwrotne przesłanie. Faktycznie może przepowiadać zakończenie relacji.

Rydwan tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie miała niepohamowaną wolę i pragnienie, aby dążyć do określonego celu. Nie interesują ją inne sfery życia, cały wysiłek wkłada w to, żeby osiągnąć sukces. Jej zachowanie może objawiać się entuzjazmem, żywiołowością. Nie widać po niej wyczerpania.

Rydwan miłość

Rydwan czasem pokazuje, żeby pozwolić przeszłości odejść. Możemy nastawić się na podryw, ponieważ karta ta odpowiada za podejmowanie działań, próbę utrzymania kontaktu, brak wątpliwości. Jest to okres, by otworzyć się na nową relację.

Rydwan tarot: rada

Wóz triumfalny sugeruje, aby przejąć kontrolę nad własnym życiem. Zalecane są także dobrze przemyślane decyzje. Dla podróżników stanowi apel, aby postępować rozważnie i obserwować otoczenie, by ustrzec się przed niebezpieczeństwami. To czas, kiedy odważnie powinniśmy rozpocząć nowy etap w życiu.

Rydwan a praca

W sferze zawodowej Rydwan proponuje kroczenie w jednym kierunku. Nie należy się rozpraszać i wytrwale dążyć do celu. Praca powinna przynieść nam zadowolenie. Wystarczająca kwota na koncie powinna pokazywać samodzielne zarządzanie finansami.

Rydwan tarot: Przyszłość

Karta ukazuje dynamikę. Trudno będzie ustać w miejscu i co chwila będą przychodzić zmiany. Zmiana miejsca zamieszkania, wiadomość, której treść wprawi nas w zdumienie. Niejednokrotnie Rydwan symbolizuje podróże i to na nich powinniśmy się skupić. Przygotujmy się na to psychicznie. Wszystkie te działania, zmiany powinny przynieść pozytywny rezultat.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?