Karta tarota Śmierć co oznacza ?

Karta tarota Śmierć co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Śmierć

Śmierć oznaczona jest numerem 13. Nierzadko odpowiada za uzyskanie świadomości będącej rezultatem straty. Możemy odnieść wrażenie śmierci, przez którą budzimy się na nowo i osiągamy nowe widzenie świata. Jest to czas pożegnania się. Porzucenia bezużytecznych osób, rzeczy, miejsc. Odegrały już swoją rolę i muszą ustąpić miejsca nowym, rozwijającym nas aspektom. Pamiętajmy, że Śmierć zabiera jedynie to, co uniemożliwia rozwój. Śmierć przypomina, że nic nie trwa wiecznie. Wszystko się rozpoczyna i kończy. Dlatego traktujmy pomyślne okoliczności jako okazję na polepszenie życia. Karta wskazuje na konkretne zmiany w życiu. Kończy się jakiś etap w życiu.

Karta Śmierć: Związek

Śmierć seksu oraz uczuć. Wielokrotnie ukazuje, że partner blokuje nas, uniemożliwia stawianie odważnych kroków. Czasami wręcz cofa nas. Możemy czuć, że dusimy się w tej relacji. Być razem, a jednak osobno. Chcemy zakończyć ten związek i tak zapewne się stanie. Jednakże zdarzają się sytuacje, kiedy Śmierć zapowiada pracę nad związkiem!

Śmierć tarot: Przyszłość

Śmierć nierzadko wskazuje na uwolnienie się od okoliczności, które blokowały nasz rozwój. Wprowadzanie wielu zmian w życie, czyli będzie to porzucenie dotychczasowego sposobu na życie. Jest to okres, kiedy przeanalizujemy przyjaźnie, kontakty z ludźmi. Ci, którzy podcinali nam skrzydła bądź też w jakiś inny sposób ograniczali nasz rozwój, mogą liczyć na zerwanie więzi.

Śmierć tarot: rada

Karta uprasza, by przestać przywiązywać się do osób, przedmiotów, miejsc. Pamiętajmy, iż niezbędne jest porzucenie, żeby nowe mogło się zacząć. Siła Wyższa przygląda się nam. Sprawdza, czy jesteśmy wdzięczni, otwarci i korzystamy z życia, czy wręcz przeciwnie narzekamy i nie możemy pogodzić się ze stratą.

Śmierć a praca

Śmierć symbolizuje zakończenie pewnego etapu, czyli można spodziewać się zwolnienia z pracy lub też przejścia na emeryturę. Jeśli prowadzimy swoją działalność, to zapowiada, iż okres jej świetności dobiega końca i możliwe, że będzie trzeba zamknąć interes lub dochody zaczną być niewystarczające. Czasami zgoła karta przepowiada niemałe straty materialne, które odbiją się na komforcie życia.

Śmierć miłość

Śmierć często sugeruje, by zakończyć jakiś etap w życiu. Stara miłość już nie wróci, a więc nie warto na okrągło tego rozpamiętywać. Czas otworzyć się na nowe znajomości! Karta często oznacza wycofanie się. Dlatego możemy spodziewać się przerwy w kontakcie lub zerwaniu go. Pamiętajmy, iż nie zmusimy nikogo do miłości. Powinno się wykazać się cierpliwością, a najlepiej zaczekać na bardziej sprzyjającą kartę.

Śmierć tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charaktreryzowała się gigantyczną odpornością psychiczną. Karta wielokrotnie wskazuje na osobę starszą. Wiele trudnych momentów przeżyła w swoim życiu. Brzydzi się oszustwem, interesuje się ezoteryką. Może mieć umiejętności jasnowidzenia.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?