Karta tarota Wieża co oznacza ?

Karta tarota Wieża co oznacza ?

Ogólne znaczenie Wieża

Wieża oznaczana jest cyfrą 16. Karta ukazuje prawdę o światopoglądzie człowieka. Oparty był on na niewiedzy, przypuszczeniach, braku doświadczenia. Nadszedł czas, gdy należy zmierzyć się z brutalną rzeczywistością. Wszechświat zburzy iluzję, w którą tak bardzo wierzyliśmy. Nadchodzi moment, kiedy dobiega koniec czegoś ważnego. Choć to niełatwe będzie trzeba odszukać wewnętrzną siłę i pogodzić się z tym oraz przyjąć rolę sumiennego ucznia. Od nowa musimy nabierać przekonań tym razem opartych na faktach. Karta czasami pokazuje przywiązanie do pieniędzy lub też uznania jakiejś sfery życiowej za dominującą (priorytetową).

Wieża tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie żegnała się z pewnym okresem w życiu. Niestety z pesymistycznymi uczuciami takimi jak pustka, odrzucenie, beznadzieja. Może znajdować się w przełomowym momencie życia, coś nowego, istotnego zaczyna wchodzić w drogę.

Wieża tarot: rada

Jeżeli mamy wewnętrzne przeczucie, że przyszedł czas pożegnać się z czymś, bez wahania to zróbmy. Najwyraźniej to dobry moment, by rozpocząć coś nowego. Wieża przypomina o tym, że jesteśmy kowalami swojego losu. Najgorsze co można uczynić to apatycznie przyglądać się narzuconemu obiegowi zdarzeń. Dzisiejszy dzień będzie bogaty w niespodzianki.

Wieża a praca

Wieża często reprezentuje stratę, dlatego możemy oczekiwać zgubienia istotnych dokumentów, które mogą odbić się na naszej wypłacie. Nadciągają wydatki, które trzeba będzie spłacić niezwłocznie. Z tego powodu sfera materialna będzie silnie nadszarpnięta.

Karta Wieża: Związek

Wieża nie oznacza niczego dobrego dla związku. Może to być rozpad związku partnerskiego, separacja, rozwód. Jeżeli do tego nie dojdzie, to będą dominowały konflikty, agresja, wrogość. Przeszłość da o sobie znać i zacznie objawiać się choćby w formie wiadomości o zdradzie dokonanej kilka lat temu. Co może być oczywiście rozstrzygającym powodem do rozstania. Poczujemy, że nie damy rady dłużej tego ciągnąć.

Wieża tarot: Przyszłość

Nadchodzi wiele raptownych, zaskakujących wydarzeń. Może to być wypadek, zwolnienie z pracy. Coś, co dzieje się przez ułamek sekundy i nie ma sposobu, żeby to naprawić. Rzeczywistość pokaże nam, jak bardzo myliliśmy się w swoich przekonaniach. Jeśli uważaliśmy kogoś za przyjaciela, to może bez oporu, boleśnie nas oszukać itp. itd. Może to wywołać odrzucenie dotychczasowego stylu życia i zaczęcie wszystkiego na nowych regułach.

Wieża miłość

Wieża nierzadko przynosi oświecenie, przebudzenie. Tak naprawdę karta jest niepodważalną prawdą, która ukazuje bolesną rzeczywistość. Jest surowym nauczycielem, który chce nas czegoś nauczyć. Wieża pokazuje, że mogliśmy zostać wykorzystani, okłamywani, manipulowani. Nakład rozpaczy jest przeogromny, ale powinniśmy odczuwać wdzięczność za to, że w końcu przejrzeliśmy na oczy.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?