Karta tarota Kapłanka co oznacza ?

Karta tarota Kapłanka  co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Kapłanka

Kapłanka (Papieżyca) oznaczana jest cyfrą 2. Trzeba skupić się na znakach wysyłanych z podświadomości. Mogą to być sny bądź też przeczucia. Nie powinno się tego traktować jak bezpośredni przekaz. Lepiej będzie wysłuchać głosu serca i kierować się jego interpretacją. Kapłanka symbolizuje mądrość duchową. Jest połączeniem podświadomości ze świadomością. Karta próbuje nam przekazać, że w rzeczywistości nasza sfera astralna (duchowa) jest mocno rozwinięta. Umie pojąć różnorakie symbole i odpowiednio je odczytać. Nadszedł czas, żeby skupić się na znakach, jakie dostajemy. Pomimo wszystko karta namawia do kolejnych poszukiwań oraz duchowego zanurzenia.

Kapłanka tarot: rada

Dziś jest dobry dzień na gruntowne przemyślenia. Warto zwrócić uwagę na sny i pojąć ich przesłanie. Spędźmy czas w otoczeniu natury, kierujmy się intuicją i przyglądajmy się, co chce przekazać nam wewnętrzny głos, a zadziwi nam ogrom wiedzy, który spłynie na naszą duszę. W czasie podejmowania istotnych decyzji trzeba kierować się intuicją.

Kapłanka miłość

Papieżyca ukazuje powolny rozwój znajomości. Kobieta w energii papieżycy zdaje się niemożliwa do zdobycia. Jest w niej coś tajemniczego. Z drugiej strony mężczyźni cenią jej kobiece cechy-wrażliwość, cierpliwość oraz troskę. Czasem nawet dziewictwo. Nie brakuje jej życiowej mądrości, dlatego zyskuje w ich oczach. Sprawia wrażenie doskonałości. Karta wskazuje na szukanie w relacji aspektu duchowego. Ukazuje wyrzeczenie, stałość oraz zaangażowanie. Papieżyca niesie pomyślne przesłanie dla osób samotnych – jest szansa na poznanie osoby, która będzie posiadała takie cechy!

Kapłanka tarot: Przyszłość

Papieżyca czasami opowiada o tym, iż kobieta jest nieświadoma obecności dziecka, które w sobie nosi. Prawdopodobieństwo podróży, egzaminów i oddanie się pasji. Jest to czas, w którym do głosu dochodzi intuicja i podpowiada nam rzeczy, których rozum nie widzi.

Kapłanka a praca

Dobry okres w sferze zawodowej. Możemy oczekiwać oferty awansu na najwyższe stanowisko. Jeśli pragnęliśmy osiągnąć powodzenie, w jakimś aspekcie życia zawodowego, to z pewnością nam się uda.

Kapłanka tarot: osoba

Kapłanka wskazuje na kobietę, która będzie cechowała się mądrością oraz dojrzałością (charakter bądź wiek). Karta czasami mówi o osobie, która nie jest aktywna seksualnie lub nie zaczęła życia seksualnego. Może wykonywać takie zawody jak psycholog, nauczyciel, pisarz.

Karta Kapłanka: Związek

Często ukazuje duchowość, która jest najważniejsza w relacji. Istotne znaczenie ma rodzina, dookoła niej wszystko się kręci. Karta wskazuje jednakże na trudności w sferze seksualnej, wycofanie się. Trzeba skorzystać z pomocy seksuologa. Pozytywna informacja jest taka, iż partnerzy są dla siebie ważni, co okazują troską o drugą połówkę.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?