Karta tarota Cesarzowa co oznacza ?

Karta tarota Cesarzowa co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Cesarzowa

Cesarzowa (Władczyni) oznaczona jest numerem 3. Pokazuje rozwój, obfitość, dobrobyt, płodność, powodzenie. Karta nierzadko oznacza piękną, mądrą oraz zaradną kobietę, która dba o potrzeby innych. Bardzo ciepła, pozytywna, sprawia, że inni w jej otoczeniu czują się bezpiecznie. Kochająca, dobra, cudowna matka. Zachęca do rozwoju, realizacji planów i pomysłowości. Karta sygnalizuje również narodziny. Może chodzić o dziecko, lecz też początek interesujących pomysłów. Cesarzowa nie zatrzymuje się na zaplanowanej taktyce, ale wciela pomysł w życie. To idealna partnerka na całe życie.

Cesarzowa tarot: Przyszłość

Jest to czas realizacji planów, wprowadzania ich w życie. Możemy np. podjąć naukę, rozpocząć działalność, zmienić branżę, wyjechać gdzieś, znaleźć hobby. Cesarzowa to też kreatywność, dlatego możemy zostać pisarzami, muzykami, artystami.

Karta Cesarzowa: Związek

Władczyni oznacza odrodzenie uczuć, dlatego możemy poczuć się zakochani na nowo. Poczujemy się tak, jakbyśmy znowu przeżywali pierwszą randkę z partnerem. W związku zagości porządek, ciepło, udane życie seksualne, oddanie, zrozumienie, znowu zaczniemy się dogadywać.

Cesarzowa tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie miała niespotykaną urodę. Karta oznacza kobietę zaradną. Ludzie liczą się z jej zdaniem. Umie wprawić ich w zachwyt. Niekiedy wskazuje osobę, na której skoncentrowana jest uwaga. Dlatego może symbolizować kobietę w ciąży bądź na stanowisku kierowniczym.

Cesarzowa miłość

Dla kobiet karta sygnalizuje powodzenie u mężczyzn. Czasem ukazuje zajście w ciąże lub poród w niedługim czasie. Jeżeli cierpieliśmy na niedobór uczuć, to możemy spodziewać się, że zawitają w naszym sercu na nowo. Dla mężczyzn zwiastuje znalezienie idealnej drugiej połówki bądź też kobiety zbliżonej do perfekcji. Płeć piękna w energii Cesarzowej będzie piękna, czuła, oddana, zaradna i posiadająca życiową mądrość. Niekiedy może wskazywać na osobę starszą od mężczyzny bądź osobę zbytnio dojrzałą jak na swój wiek.

Cesarzowa tarot: rada

Karta radzi, aby widzieć i umieć spożytkować to, co otrzymujemy od Wszechświata. Podjęte przedsięwzięcia zakończą się sukcesem. Jest to okres kreatywności. Możemy być zadziwieni nadmiarem pomysłów. Dopinguje, żeby nie zatrzymywać się w swoich działaniach. Zgoła odwrotnie – to dobry okres na to, aby zrobić jak najwięcej!

Cesarzowa a praca

Karta sugeruje, iż powinniśmy pracować na stanowisku kierowniczym. Potrafimy zarządzać ludźmi. Cesarzowa symbolizuje awans, podwyżkę i wszelakie sukcesy na polu zawodowym. Nie powinniśmy narzekać na brak środków do życia. Będzie starczać na wszystko.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?