Opinie

Opinie o mojej pracy

“ Otylio, czytam to co mi napisałaś i oczom nie wierzę jak trafnie zostałam oceniona podczas analizy numerologicznej. A co do moich pytań… rozjaśniłaś mi bardzo sytuację w której się znalazłam, zrozumiałam że źle ulokowałam swoje uczucie i mam nadzieję że już nigdy nie spotkam A. na swojej drodze. A co do K. Chyba boję się tej zmiany i tak jak mnie opisałaś w analizie numerologicznej, muszę mieć wszystko idealnie zaplanowane, przemyślane i poukładane żeby zmienić całe przyszłe swoje życie… Pozdrawiam Cię ciepło Gosia


“ Witam pani Otylio, Za wrozbe nie dziekuje jak pani napisala.Polubilam pani strone jak rowniez polecilam pania znajomym.Jezeli chodzi o wrozbe,to 30% juz wiedzialam,drugie 30% potwierdzilo mi,ze ide wlasciwa droga,a te 40% to co sie wydazy.Jezeli chodzi o Michaela,to juz sie zaczelo sprawdzac,wlasnie mial niegrozny wypadek samochodowy.Gdy bede miala,jeszcze jakiekolwiek pytania z pewnoscia,zglosze sie do pani.Zycze pani z calego serca,powodzenia w zyciu prywatnym i zawodowym. Pozdrawiam ”

Pani Karina


“ Witam Pani Otylio. To wszystko 100 % prawda. Zarówno analiza numerologiczna, jak i wróżba. Chociaż nie znam w sumie tego faceta, to wiem od znajomych, jaki to typ człowieka. Poważny związek z nim jest absolutnie niemożliwy. W jakiś sposób ja to wszystko czułam od początku. Potrzebowałam tylko potwierdzenia. Wróżba pomaga mi to sobie uporządkować w głowie i nabrać zdrowego dystansu. ”

Pani Monika


“ Dzień dobry. Bardzo dziękuję za wróżbę. Od kiedy ją dostałam już kilka razy czytałam. Uspokoiłam się trochę, bo dla mnie najgorsza jest niepewność. Mam teraz większą nadzieję, że wszystko się ułoży. Teraz na spokojnie jeszcze wszystko przemyślę. Z pewnością wróżba będzie dla mnie wskazówką. Co do charakterystyki numerologicznej ma Pani 100% rację – nie dtylko jeśli chodzi o mnie, ale też w kwestii R. i R.. Nawet nie uświadamiałam sobie niektórych cech, ale jak przemyślałam – faktycznie tak jest. Pani wróżba jest dla mnie bardzo zrozumiała, wię najprawdopodobniej jak coś znów mnie „rozbije” będę do Pani pisała. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam – ”

Pani Elżbieta

To tylko wycinek opinii o mnie. Wszystkie opinie o mnie znajdziesz na stronie otylia.net

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?