Karta tarota Gwiazda co oznacza ?

Karta tarota Gwiazda co oznacza ?

Ogólne znaczenie Gwiazda

Gwiazda oznaczona jest numerem 17. Oznacza uzdrowienie, inicjatywę. Jest zawsze pozytywną przepowiednią. Niesie pocieszenie człowiekowi, dodaje mu otuchy oraz uprasza, aby nie tracić nadziei. Przypomina o tym, iż najmroczniejsze momenty wreszcie ustąpią drogę jasnym, pozytywnym momentom. Może oznaczać zakończenie choroby, sukces w pracy, w której się do tej pory nie układało. Wszechświat otacza nas opieką, także powinniśmy mu zaufać. Karta wskazuje, żeby się nie zamartwiać. W końcu wszystko dobrze się ułoży. Dodaje nam twórczych umiejętności, dlatego też jesteśmy w stanie zmienić swoje życie. Niejednokrotnie jest następstwem karty Wieża, która niosła za sobą spustoszenie. Z ufnością spoglądajmy w przyszłość i uspokójmy się, bo Siła Wyższa nad nami czuwa. Nie ośmielmy się stawiać niewielkich kroków. Stać nas na coś wymagającego większego wysiłku!

Gwiazda tarot: rada

Nie martwmy się zbytnio, bo Wszechświat otacza nas opieką. Odczujmy dobroć, która na nas spływa. Zaufajmy, że wszystko dobrze się ułoży. Doceniajmy i uwierzmy w to, że Siła Wyższa ma nieograniczoną moc! Zajmijmy się uzdrawianiem ciała fizycznego, ducha i umysłu. Skupmy się na szczęściu i podążajmy w jego kierunku.

Karta Gwiazda: Związek

Gwiazda przepowiada doskonalenie sfery duchowej. Wskazuje więc na połączenie dusz. W związku zawita zrozumienie, harmonia, brak konfliktów, bliskość. Niejednokrotnie sygnalizuje łatwość zajścia w ciąże! Jeżeli związek jest toksyczny, to możemy oczekiwać zakończenia związku. Uzdrowienie można zyskać jedynie poprzez „wyrzucenie trucizny”.

Gwiazda tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, może być zakochana lub otaczać dobrocią innych. Prawdopodobnie będzie uczęszczała na fizjoterapie lub też rehabilitację, bo Eremita reprezentuje uzdrowienie. Cechuje ją spokój ducha, stabilizacja oraz atrakcyjność fizyczna. Dzięki niesamowitej urodzie może pracować jako aktorka, fotomodelka.

Gwiazda a praca

Kreatywność w karcie reprezentuje zawody, w których można ją wykorzystać. W pracy pisarza, copywritera, reżysera powinniśmy uzyskać dobre wyniki. Kreatywność to też znalezienie pomysłu na niezły zarobek! Może przepowiadać również satysfakcję z pracy twórczej i pokazywać, iż to odpowiednia dla nas droga zawodowa!

Gwiazda miłość

Pewność siebie, pozytywny nastrój, bezpośredniość to cechy, które ułatwiają wejście w nowy związek. Są to oczekiwane cechy przez społeczność i takie osoby mają prościej poznać kogoś nowego. Karta wskazuje na romantyczne chwile. Gwiazda jako dobrotliwy znak pełen pozwala na to, by w niedługim okresie znaleźć miłość.

Gwiazda tarot: Przyszłość

Wydarzenia, które będą pojawiały się w najbliższym czasie, będą związane z artyzmem. Możemy odwiedzić galerie sztuki, muzeum lub spotkać artystę. Pojawią się oferty pracy dotyczące artystycznych zawodów bądź warsztaty zrzeszające artystów w najbliższej okolicy. Karta ukazuje zawieranie znajomości bądź rozpoczęcie czegoś nowego w życiu.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?