Karta tarota Szóstka pentakli co oznacza ?

Karta tarota Szóstka pentakli co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Szóstka pentakli

6 monet nazywana jest również 6 denarów. W sytuacji miłości karta chce, byśmy zastanowili się, czy jedno z partnerów jest ukierunkowane, żeby dawać i się dzielić. Drugie raczej głównie jest biorcą. Nie jest zachowana równowaga. Szóstka monet w generalnym sensie ukazuje realną istotę sprawiedliwości oraz próbę właściwego odnowienia równego podziału. Człowiek chętnie dzieli się swoimi zasobami, ponieważ zależy mu na tym, aby życie było równie przychylne dla wszystkich. Niby wybawiciel próbuje oddać to, o czym zapomniał los. Odnajduje w tym pokój ducha. Szóstka denarów doradza, żebyśmy zastanowili się, czy nie jesteśmy jedynie biorcami. Czy altruistyczna pomoc jest dla nas priorytetem? Czy odgrywa kluczową rolę w naszym życiu?

Szóstka pentakli a praca

Pozytywne skutki zauważalne dzięki szóstce denarów to anulowanie długu, zaliczka, premia, podwyżka. Generalnie pomyślność w sferze materialnej. Może sygnalizować również wyróżnienie czy stypendium. Jeżeli aktualnie nie brakuje nam pieniędzy, to my powinniśmy przejawiać szczodrość wobec innych. Jako właściciel firmy możemy przyznać premię pracownikom.

Szóstka pentakli tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie służyła nam pomocą. Może to działać w odwrotną stronę, czyli my pomożemy jej. Forma może być różnoraka – wsparcie mentalne, doświadczeniem życiowym bądź też konieczna pożyczka do spłaty kredytu (może wprost przekazać pieniądze bez informowania).

Karta Szóstka pentakli: Związek

Z jednej strony 6 monet sugeruje, że warto pomyśleć nad tym, czy jedno z partnerów nie musi prosić o zainteresowanie, uczucie, gotówkę. Z drugiej aczkolwiek najczęściej ukazuje pozytywne, sprawiedliwe działanie relacji. Proporcja dawania/brania jest perfekcyjna. Wsparcie, pomoc, zrozumienie jest w tym związku czymś normalnym.

Szóstka pentakli tarot: rada

Skupmy się na jakości relacji z innymi. Czy ktoś nie wykorzystuje nas, nie oferując nic w zamian? Czy czujemy, iż jesteśmy traktowani z wzajemnością? Szóstka denarów przypomina o tym, iż we wszechświecie powinien istnieć perfekcyjny balans dawanie/branie.

Szóstka pentakli tarot: Przyszłość

Przydarzą się okazje do rozpoczęcia działań charytatywnych np. zbieranie plastikowych zakrętek dla podopiecznych fundacji lub też zbiórka jedzenia. Jeśli żyjemy ubogo, to możliwe, że ktoś da nam wsparcie finansowe.

Szóstka pentakli miłość

Nowy obiekt uczuć jest hojny oraz ma wiele do zaofiarowania. Pragnie się nami zaopiekować, jest uczynna oraz służy pomocą. Jeżeli po raz któryś związek nie wyszedł, to trzeba przemyśleć nasze zbyt wygórowane pragnienia. Prawdopodobnie też byliśmy zbytnio zachłanni, a za mało skłonni do zachowań na rzecz partnera.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?