Karta tarota Dziesiątka pałek co oznacza ?

Karta tarota Dziesiątka pałek co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Dziesiątka pałek

10 buław nazywana jest też 10 kijów lub 10 pałek. Człowieka przytłacza bezmiar bolączek, niedogodności, nacisków oraz udręki. Nieprzyjemne uczucia i nieprzychylne koleje losu towarzyszą podczas realizacji zamierzonego zamysłu. Droga do sukcesu zaczyna| niepokoić. Może pojawić się uczucie przeciążenia, umęczenia organizmu. Zauważamy, że zatracamy wiarę i motywację do zakończenia planu. Nieraz dociera do nas uczucie bezsensu. 10 kijów sugeruje, by przyjrzeć się własnym poczynaniom oraz ocenić swoje postępowanie. Może również chcieć nakierować uwagę na to, iż przyjęliśmy na siebie nadmiar zobowiązań i nie jesteśmy w stanie podołać oczekiwaniom. 10 buław pokazuje również na indywidualną bitwę z przeciwnościami losu. Dzieje się tak z własnego wyboru.

Dziesiątka pałek tarot: Przyszłość

Człowiek odczuwa, że nie ma motywacji, jest przeciążony. Odczuwa niemożność powzięcia akcji. Nadchodzi ciężki etap. Karta sugeruje także, aby chwilę zrelaksować się, zregenerować siły. Zbliżają się znaczące trudności, które mogą być dla nas zbyt dużym wyzwaniem. Możliwe, że będzie trzeba poświęcić się w sposób fizyczny np. przeprowadzka lub też wysłuchiwać utyskiwań innej osoby, bo przytrafiła się tragedia w jej życiu.

Karta Dziesiątka pałek: Związek

10 kijów pokazuje na problemy, które okażą się zbytnio skomplikowane, żeby z nimi wygrać. Człowiek jest wyczerpany ich ciężarem, lecz mimo wszystko nie rezygnuje z relacji, gdyż chce zachować się uczciwie w stosunku do partnera. Potrzebne jest wdrożenie swobodnej atmosfery, żeby związek miał szansę utrzymać się.

Dziesiątka pałek tarot: rada

Warto wybrać zaledwie jeden sposób działania. Dlaczego? Większa ilość przypuszczalnie będzie dla nas zbytnio przygniatająca. 10 kijów pokazuje, iż może zjawić się brak wiary we własne siły. Problemy mogą zdawać się tak ogromne, iż nie damy rady ich pokonać.

Dziesiątka pałek tarot: osoba

Na naszej drodze spotkamy osobę cechującą się niepohamowaną ambicją, zdeterminowaną w podążaniu do perfekcjonizmu. Bardzo możliwe, że będzie pracowała zarządzając ludźmi – kierownik, menedżer, nauczyciel na obozie. To człowiek, który trzyma pieczę nad innymi.

Dziesiątka pałek miłość

Karta przestrzega przed nową relacją. Być może po jakimś czasie relacja zacznie nam przeszkadzać? Niewykluczone także, iż praca nad relacją będzie wymagała częstych, wymagających poświęceń. Na końcu okaże się, iż wysiłek włożony w budowanie szczęśliwego związku nie przyniesie pomyślnych wyników. Wysoce prawdopodobny koniec związku, gdyż nie uda nam się go „utrzymać przy życiu”.

Dziesiątka pałek a praca

10 buław wskazuje na to, że iż człowiek jest przeładowany pracą. Może znaczyć to sporą liczbę zadań do zrealizowania, nieustające nadgodziny, wymagające projekty, niedługi okres na zrealizowanie obowiązku.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?