Karta tarota Piątka mieczy co oznacza ?

Karta tarota Piątka mieczy co oznacza ?

Ogólne znaczenie Piątka mieczy

5 mieczy nierzadko wskazuje na to, iż człowiek nie zwraca uwagi na innych w przypadku zwycięstwa. Nie liczy się dla niego to, co czuje druga osoba. Jego wygrana jest jego wyłącznym zamierzeniem i bezwzględnie wykorzysta wszelkie metody, by zwyciężyć. Co więcej, wygrana może być celem sama w sobie. Nie liczą się korzyści, jakie może z niej pozyskać. Jednakże wcale nie musi tu chodzić o nas. Karta wielokrotnie przestrzega nas przed osobą, która zrani nas bardzo dotkliwie. Dopuści się jakichkolwiek nikczemności, żeby urzeczywistnić swój egoistyczny cel. Kłamstwa, spiski, manipulacje, złośliwość to narzędzia, którymi posługuje się perfekcyjnie, niczym mistrz. Należy nadmienić, że 5 mieczy niejednokrotnie zwie się kartą porażką.

Piątka mieczy tarot: Przyszłość

Nadchodzą kłótliwe momenty. Nieuczciwe postępki, szkalowanie, manipulacja, nieprawdziwe oskarżenia, zapewnienia bez pokrycia. Mocne prawdopodobieństwo spotkania wilka w owczej skórze. Z pozoru może wydawać się wszystko w porządku, a intryga będzie zrealizowana precyzyjnie.

Piątka mieczy miłość

Obiekt naszych westchnień może wprost naśmiewać się z nas. To, że jesteśmy oddani, sprawia mu niezdrową radość. Co interesujące czuje się lepszy z tego względu i myśli, iż może nas zdominować. Jest to toksyczne działanie. Karta często przedstawia bitwę. Jednakże nie warto starać się o człowieka o takim (nikczemnym) usposobieniu.

Piątka mieczy tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie skoncentrowana wyłącznie na sobie. Ciężko z nią prowadzić rozmowę, gdyż lubi stawiać na swoim. Przekonuje innych do swojego punktu widzenia bądź też wręcz narzuca je. Jest też wyrachowana. We wszystkim musi widzieć korzyść oraz samolubny zysk. Inni się nie liczą.

Karta Piątka mieczy: Związek

Warto zakończyć męki oraz skończyć tą relację. 5 mieczy nazywa się często kartą porażką przegraną i to nie bez powodu. Przynajmniej jedno z partnerów nie podejmie próby zawalczenia o związek. Być może szarpią człowiekiem silne lęki, a co za tym idzie, po prostu się poddaje. Karta często wskazuje wręcz na wypalenie się miłości.

Piątka mieczy a praca

5 mieczy w strefie finansów pokazuje każdego rodzaju porażkę i rozczarowanie. Strata pracy, brak dochodów lub wręcz długi, brak możliwości znalezienia posady, nieuczciwe poczynania ze strony współpracowników np. ktoś może zmyślać szkodliwe plotki.

Piątka mieczy tarot: rada

5 mieczy poleca ostrożność oraz czujność. Trzeba upewnić się, czy osoba, o którą zapytaliśmy karty, nie ma w stosunku do nas niedobrych zamiarów. Konieczne będzie ukazanie ludziom, że określiliśmy klarowne reguły, których oni nie mogą łamać. Naturalność, stanowczość, komunikatywność to niedoceniane umiejętności, które są konieczne, do wskazania gdzie kończą się granice.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?