Karta tarota Dziesiątka mieczy co oznacza ?

Karta tarota Dziesiątka mieczy co oznacza ?

Ogólne znaczenie KARTY Dziesiątka mieczy

10 mieczy symbolizuje moment, w którym spadliśmy na samo dno. Jest to wewnętrzna porażka. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, w której się znaleźliśmy. Gorzej już być nie może. Jest to zakończenie etapu w życiu. Fantazje dotyczące świata nie pokrywają się z rzeczywistością. Nie jest to jednak karta mająca jedynie pesymistyczny wydźwięk. Pewna sprawa zbytnio przygniatała nasze serce i w końcu możemy się od tego uwolnić. Pozostawić to, co nas tak bardzo bolało za sobą. Przyszedł czas, aby odrodzić się na nowo. To od nas zależy jaką drogę obierzemy. Tak jak dziecko musimy wypełnić się opiniami, światopoglądem, pomysłami. Rozpocząć wszystko od zera.

Dziesiątka mieczy tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie postępować bezmyślnie. Logika nie jest jej silną stroną. Wręcz odwrotnie wielokrotnie postępuje bez namysłu, dlatego spotykają ją liczne konsekwencje. Co więcej, niejednokrotnie podejmuje ryzyko.

Karta Dziesiątka mieczy: Związek

Bolesne chwile. Rozstanie z toksycznym partnerem, nagłe opuszczenie przez partnera, wypalenie się miłości bądź przejrzenie na oczy, jaki związek był w rzeczywistości. Powinno się oczekiwać odwołania zaręczyn, przekreślenia wspólnego czasu. Wygląda to tak, jakby partner zdecydował się bez skrupułów przekreślić relację i zapomnieć o uczuciu, które kiedyś łączyło.

Dziesiątka mieczy a praca

Wreszcie przejrzymy na oczy sferę zawodową. Ujrzymy, że nasze postrzeganie rzeczywistości było błędne. Możemy stracić pracę, na której nam niesamowicie zależało. Jest to dla nas praca marzeń, więc jest to trudny moment. W sferze materialnej nadciągają liczne straty.

Dziesiątka mieczy miłość

10 mieczy nie jest pozytywną kartą w sferze uczuć. Nierzadko zwiastuje koniec związku lub też raptowne zakończenie znajomości. Należy jednakże pamiętać, że niemiłe chwile są także nowymi, wartościowymi doświadczeniami. Warto z nich wyciągać wnioski i zdać sobie sprawę z tego, czego spodziewamy się w związku i czego powinniśmy unikać, aby był satysfakcjonujący. Dzięki cierpieniu odkrywamy oraz pojmujemy siebie.

Dziesiątka mieczy tarot: Przyszłość

Wiele bolesnych chwil. Trudne emocje takie jak rozpacz, żal, smutek, rozczarowanie przybiorą nasilenie zbyt trudne do wytrzymania. Spotkają nas gwałtowne tragedie, a nadmiar emocji jest oczywistą konsekwencją.

Dziesiątka mieczy tarot: rada

10 mieczy doradza, by zapomnieć o przeszłości. Warto szukać metod, żeby zażegnać ból. W tarocie 10 ukazuje koniec pewnego etapu i początek czegoś nowego. Karta może wskazywać także na bezsensowną walkę. Powinniśmy przyznać się do przegranej i przestać się miotać. Dalsza kontynuacja walki nie ma sensu.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?