Karta tarota Dziesiątka pentakli co oznacza ?

Karta tarota Dziesiątka pentakli co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Dziesiątka pentakli

10 monet nazywana jest także 10 denarów. Uosabia człowieka, który jest spełniony zupełnie. Jego wszystkie fantazje, plany i cele zostały wykonane. Znakomicie nam się wiedzie, a gotówka nie jest już powodem do trosk. Wręcz przeciwnie. Nadszedł czas, w którym niczego nam nie brakuje. Doceniamy środowisko, które nas otacza oraz upajamy się z pozoru nudną codziennością. Dostrzegamy niewielkie nuty smakowe, radujemy się ze spotkań towarzyskich – tym co jest codziennością dla zwyczajnej osoby. 10 monet sugeruje pomyślność we wszelakich dziedzinach życia.

Dziesiątka pentakli tarot: Przyszłość

Nadchodzą 2 rodzaje wydarzeń – rodzinne i te związane z finansami. Imprezy rodzinne typu komunia, urodziny, ślub to momenty, które ukazuje dziesiątka monet. Aczkolwiek prawdopodobne jest jeszcze dostanie spadku lub też inwestycje, które okażą się strzałem w dziesiątkę.

Dziesiątka pentakli miłość

Single mogą liczyć na stworzenie udanego związku. Spotkamy osobę, która będzie posiadała wszystkie bądź niektóre z tych cech: zamożność, pragnienie stworzenia rodziny (często dużej), chęć zagwarantowania bezpieczeństwa materialnego oraz chęć kierowania się wartościami rodzinnymi.

Dziesiątka pentakli tarot: rada

10 denarów prosi, żeby człowiek zauważył prezenty od losu i był wdzięczny za szanse, które spotyka na swojej ścieżce. Powinno się uwierzyć, iż jesteśmy tego warci, a wówczas wszechświat odpłaci się za naszą silną wiarę.
Im intensywniej o czymś marzymy, im mocniej w to wierzymy – tym większe prawdopodobieństwo, iż będzie to nam dane. Tak działa prawo przyciągania.

Karta Dziesiątka pentakli: Związek

Dziesiątka monet mówi, że relacja oparta będzie na rodzinnych aspektach. Możemy liczyć na pomoc ze strony rodziny, osiągniemy bezpieczeństwo materialne. Może trafić się wielodzietność ze strony partnera. Rodzina stanowi priorytet, jest wręcz sensem życia. Co interesujące los przyniesie pomyślność oraz szczęśliwe chwile dla relacji. To dobry moment na postaranie się o potomstwo. Karta przewiduje powiększenie się rodziny.

Dziesiątka pentakli a praca

Pomyślny czas. Finanse uzyskają solidny fundament. Stała posada w bardzo dużej, dobrze funkcjonującej firmie, pomoc ze strony zamożnej rodziny, zwrot inwestycji lub też zainwestowanie w coś, co okaże się wyjątkowo opłacalne.

Dziesiątka pentakli tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie emanowała ochotą oraz możliwościami stworzenia ciepła domowego. Pragnie, by wszyscy członkowie czuli się normalnie. Pragnie, by w domu pojawiła się miłość oraz zrozumienie. Może także przejawiać cechy nadopiekuńczości, co objawia się zbyt silną troską albo poświęceniem dla dzieci.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?