Karta tarota Czwórka pucharów co oznacza ?

Karta tarota Czwórka pucharów co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Czwórka pucharów

4 kielichów nazywana jest także 4 pucharów. Człowieka dopadła monotonia. Ma poczucie, że wszystko ma już za sobą, nic go nie zdziwi. W skrócie-wszystko już przeżył. Co więcej nie jest za bardzo zadowolony ze swego życia, przez co nie zauważa jego pozytywnych stron, darów losu. Wszystko utraciło znaczenie – spotkania ze znajomymi, zaczynanie nowych projektów czy też dotychczas zadowalająca praca. Bezustannie myśli o tym, czego nie posiada, a co mógłby posiadać. Jest zachłanny, chciałby mieć więcej i wcale nie docenia tego, co dostał od losu. Tak silnie jest skupiony na brakach, iż nie potrafi zobaczyć szans, jakie niesie dla niego wszechświat.

Czwórka pucharów a praca

W sferze zawodowej pojawi się brak motywacji do działania bądź też wręcz niechęć do samej pracy. Obowiązki zaczną nas denerwować, nużyć bądź też wręcz odbierać chęć do życia. Nie będziemy się doskonalić, a tkwić w miejscu.

Czwórka pucharów miłość

4 kielichów wskazuje wycofanie się. My lub też osoba, która nas zainteresowała, odczuwa awersja do rozpoczęcia nowego związku albo żyje wspomnieniami, przeżywając je na nowo. Karta ukazuje także rozterki miłosne, rozczarowanie znajomością, brak pewności co do uczuć, a nawet nudę.

Czwórka pucharów tarot: rada

4 kielichów ostrzega przed biernością wywołaną przeszłością. Nie trzeba nam wpędzania się w poczucie winy, szukania rozwiązań przeszłych już problemów i kierowaniu na siebie złości. Warto sobie przebaczyć oraz podarować możliwość na start nowego etapu w życiu. Oprócz przeżytą porażką są inne rzeczy, na których powinno się skupić. Dzisiaj przypuszczalnie będzie królował negatywny nastrój.

Czwórka pucharów tarot: Przyszłość

Nadchodzą momenty, które spowodują skupienie się na sobie. Zastanawianie się nad sensem życia i ocenianie go, inne postrzeganie rzeczywistości oraz zmiana podjętych już postanowień, poczucie tęsknoty za czymś, co już przenigdy nie będzie częścią naszego życia, stracone możliwości.

Karta Czwórka pucharów: Związek

To wyjątkowo nieprzychylna karta dla związku. 4 kielichów wskazuje na to, że związek zaczyna się pomału psuć, zmierza ku rozstaniu. To okres rozczarowań, awersji do drugiej osoby, złamanego serce, braku zainteresowania partnerem, rutyny i nieistniejącego zaangażowania w związek (brak działania), niezadowolenia ze związku.

Czwórka pucharów tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się głównie brakiem ochoty do życia. Niezadowolona ze swej obecnej sytuacji życiowej. Nie widzi sensu dalszej egzystencji. Przemęczona, rozgoryczona, znużona a czasami przygnębiona.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?