Karta tarota Królowa pałek co oznacza ?

Karta tarota Królowa pałek co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Królowa pałek

Królowa buław nazywana jest także królową pałek albo królową kijów. Jest symbolem władzy nad własnym życiem. Sprawujemy całkowitą kontrolę w taki sam sposób, jak królowa decyduje o wszystkim w prawdziwym życiu. Cechując się zaangażowaniem oraz nieugiętością jesteśmy w stanie osiągnąć wszelaki zamysł. To od nas zależy czy będziemy podążać za sekretnymi pragnieniami, czy też zniweczymy je już w samym zarodku. Jako panujący indywidualnie pełnimy rządy, więc nikt oprócz nas nie może mieć na to wpływu. Królowa kijów wskazuje na to, by człowiek nauczył się poświęcenia całego siebie w znaczącym przedsięwzięciu. Był nieugięty oraz nie poddawał się w połowie zmagań. Doprowadzajmy sprawę do końca. Nie należy gasić w sobie pragnienia osiągnięcia celu.

Królowa pałek a praca

Istnieje okazja na to, by sytuacja finansowa stała się korzystniejsza. Charyzma oraz prawidłowa argumentacja może przyczynić się do otrzymania awansu. Generalnie, jeżeli podjęliśmy kroki w celu polepszenia sytuacji zawodowej, to wszystko zakończy się pozytywnie na przykład: ktoś pomoże znaleźć pracę, szef doceni nasze starania, projekt zakończy się sukcesem, wywalczymy podwyżkę.

Karta Królowa pałek: Związek

Dla relacji królowa buław sygnalizuje włączenie entuzjazmu. Obecne będą rozpieszczanie, płomienny seks, opieka. Jest to odpowiedni etap, żeby zaplanować ciąże, bo sugeruje pokaźne pokłady seksualności, szybkie zapłodnienie.

Królowa pałek miłość

Jest to pozytywny czas. Istnieje spora szansa na znalezienie odpowiedniego człowieka. Kiedy odczuwamy samotność, warto wyjść do ludzi. Potrzebujemy otuchy od drugiej osoby. Dzięki temu zwiększamy też prawdopodobieństwo na spotkanie miłości. Królowa pałek może oznaczać ognisty romans.

Królowa pałek tarot: Przyszłość

Zdarzenia będą niosły za sobą profity. Jednakże będzie w nich zawarta potrzeba autonomii i samodzielnego działania. To będzie aktywny dzień. Możliwa wizyta w gabinecie kosmetycznym, przychodni zdrowia, nieplanowane zakupy.

Królowa pałek tarot: osoba

Na naszej ścieżce pojawi się osoba charakteryzująca się odpowiedzialnością, mądrością i dojrzałością. Inni obdarzają ją zaufaniem. Woli grać pierwsze skrzypce, potrzebuje miłości. Dzięki bystremu umysłowi prawdopodobnie objęła stanowiska takie jak nauczyciel, księgowy, informatyk.

Królowa pałek tarot: rada

Dziś zyskamy przejrzystość umysłu. Warto działać, ponieważ stało się dla nas oczywiste, czego w rzeczywistości chcemy. Królowa kijów chce, byśmy byli świadomi wewnętrznej potęgi, która nas wypełnia. Chętnie podzielmy się nią z najbliższymi i pokażmy im ścieżkę jak odkryć ich potencjał. Zwłaszcza kiedy mają podcięte skrzydła. Aktualnie możemy stać się autorytetem dla pewnego człowieka.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?