Karta tarota As pucharów co oznacza ?

Karta tarota As pucharów co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty As pucharów

As kielichów nazywany jest też as pucharów. Oznacza przede wszystkim uczucia, które nareszcie dosięgną człowieka. Mogą być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Jest to karta szansy, dlatego należy przemyśleć, jak można ją wykorzystać. Co jeszcze można polepszyć? Może o czymś dawno marzyliśmy a w końcu okoliczności będą sprzyjać, żeby wdrożyć plan w życie? Nierzadko sygnalizuje początek nowej relacji. Wywrzemy dobre wrażenie na tej osobie, a ona nie będzie mogła się oprzeć. Z tego powodu as pucharów jest szansą na świeżą miłość. Jednakże od nas zależy czy chcemy rozpocząć nowy etap w życiu.

As pucharów tarot: Przyszłość

As kielichów opowiada o chwilach, które będą wzniecały w nas uczucia. Narodziny nowego członka rodziny, chrzest, ślub, oświadczyny, niespodziewane podarunki, spotkania z przyjaciółmi, na których dużo się dzieje. Może to być także start kariery, która dostarcza nam niemało uczuć bądź skok na bungee dostarczający adrenaliny.

As pucharów tarot: rada

Pojawi się okazja na doznanie czegoś emocjonującego. To wydarzenie spowoduje, że nasze życie nabierze jasnych barw. Dlatego konieczne jest, żeby być otwartym na wszelakie propozycje. W przeciwnym przypadku ominie nas coś nadzwyczajnego! Dzisiaj jest dobry dzień na skończenie problemów, które ciągnęły się od jakiegoś czasu, pożegnanie sporu. To okres, kiedy najskrytsze marzenia mogą stać się prawdą!

As pucharów tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się mnóstwem przechodzących przez nią uczuć. Posiada dziecięce, dobroduszne serce. Jest przyjacielska, pragnie pomagać. As kielichów to karta emocji może więc obecnie z kimś się spotykać i opowiadać nam o drugiej osobie.

Karta As pucharów: Związek

Nierzadko pokazuje na wkroczenie związku na nowy poziom. Może to być propozycja oświadczyn, wspólne zamieszkanie albo decyzja dotycząca posiadania potomka. Karta symbolizuje odrodzenie się uczuć, dlatego możemy oczekiwać romantycznych wyznań, randek, podarunków. Generalnie zakochujemy się „na nowo”. Przypomnimy sobie, co spowodowało, iż pokochaliśmy tę osobę.

As pucharów a praca

As kielichów oznacza pracę pełną zadowolenia, pasji, pomysłowości. Możemy odczuć, iż jesteśmy stworzeni do tego rodzaju pracy. Będzie to stała praca w miłej atmosferze. Okoliczności będą sprzyjać, jeśli chodzi o otworzenie własnej działalności. Może to się objawić spotkaniem osoby, która stanie się partnerem biznesowym bądź okaże się doradcą finansowym/inwestycyjnym/zawodowym.

As pucharów miłość

As kielichów wskazuje na to, że będziemy mieć powodzenie. Pytając o konkretną osobę odpowiedź jest prosta – jest nami zainteresowana. Ponadto, zjawi się osoba, która będzie wzniecać w naszym sercu mieszaninę różnorodnych uczuć.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?