Karta tarota Paź pałek co oznacza ?

Karta tarota Paź pałek co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Paź pałek

Giermek buław nazywany jest również paziem buław bądź giermkiem kijów. Sugeruje, iż człowiek potrafi znaleźć metodę na odsłonięcie swojej odrębności oraz umiejętnie ściąga na siebie zainteresowanie. Robi to, ponieważ ma taką mocną, wewnętrzną potrzebę. Giermek buław pokazuje, że zanim przystąpimy do wykonywania celu, wcześniej lubimy zebrać wymagane dane. Bez opanowania konkretnego stopnia wiedzy nie podejmiemy się przedsięwzięcia. Karta wyraźnie ukazuje, iż nadchodzą nowe pomysły a wraz z nimi próba zmiany ich tak, aby ukazały światło dzienne. Pasja oraz ochota do wprowadzenia zmian w życie nie powinny nas zostawiać.

Paź pałek tarot: Przyszłość

Nadciąga czas, w którym będziemy próbowali urzeczywistnić nasze zamierzenia. Naokoło nas zjawi się wiele nowych spraw. Może to przejawić się zmianą środowiska lub też natknięciem się na nową osobę, niespodziankami. Będzie się dużo działo. Karta może objawić się odebraniem specjalnych wieści.

Paź pałek tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie odznaczała się optymistycznym nastawieniem, pociągiem do przygód, nadpobudliwością. Ludzie będą obdarzać ją dużą przychylnością. Przypuszczalnie będzie mieć też dosyć dziecięcy wygląd albo będzie miała charakterystyczne dla wieku dziecięcego cechy osobowości.

Paź pałek miłość

Giermek kijów symbolizuje dla osób samotnych prawdopodobieństwo stworzenia relacji. Karta sugeruje także skoncentrowanie się wokół fizycznych potrzeb ciała. Dlatego też spotkana osoba zmierza do cielesności poprzez flirt albo często inicjując spotkania. Niekoniecznie musi to być związek na całe życie. Raczej nabierze niezobowiązującego kształtu.

Karta Paź pałek: Związek

Giermek buław nieraz symbolizuje zachętę do zapoczątkowania czegoś nowego. Szukanie przygód oraz próbę wprowadzenia do płaszczyzny miłosnej nowości, świeżości, energii. Rutyna dla długoletniego związku jest zabójcza, więc trzeba go wyrwać ze szponów szarej codzienności.

Paź pałek a praca

Pozytywny czas tak dla finansów, jak i sfery zawodowej. Jest szansa na to, iż wkład włożony w inwestycje zwróci się i to z nawiązką. Istnieje też możliwość zlecenia przez przełożonego nowych, oryginalnych zleceń lub projektów. Paź kijów może odzwierciedlić się także awansem na wyższe stanowisko.

Paź pałek tarot: rada

Dzisiejszy dzień przyniesie ze sobą jakieś wyjątkowe, ekscytujące wydarzenia. Powinno się odsłonić swoje duchowe idee od nowa. Później rozpocząć próbę zrealizowania ich. Powinniśmy definitywnie pokazać innym, że stać nas wszystko. Przekazać i przedstawić im, że nie istnieje dla nas bariera nie do przezwyciężenia.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?