Karta tarota Król pucharów co oznacza ?

Karta tarota Król pucharów co oznacza ?

Ogólne znaczenie Król pucharów

Król kielichów to człowiek, który umie postawić się w czyjejś sytuacji. Czerpie przyjemność, kiedy może udzielić komuś rady. Nie cechuje go niepewność emocjonalna. Umie zapanować nad emocjami. Jest urodzonym dyplomatą, kieruje się logiką. Jego dojrzałość sprawia, że rozwiązania przez niego podsunięte okazują się szczególnie właściwe. Osoba w energii króla kielichów chce chronić najbliższych i wielokrotnie pełni funkcję przywódcy. Wie jak podejść do sytuacji, by zakończyć ją z dobrym skutkiem. Nie opowiada o tym, co ma zamiar zrobić, ale niezwłocznie bierze się do działania. Woli zamieniać słowa w działanie. Jej charakter nie powoduje kłopotów, dlatego tylko czasami popada w zatargi. Usuwa je na samym starcie.

Król pucharów tarot: Przyszłość

Czekają nas momenty wprawiające nas w pozytywny nastrój. Będzie on miał długotrwały skutek. Trudno będzie nas zasmucić lub też zdenerwować. Wydarzy się coś nieoczekiwanego powodującego wybuch euforii. Różnorodność uczuć sprawia, że zyskujemy świadomość egzystencji. Nie czujemy się martwi, a życie nabiera barw.

Król pucharów a praca

W miejscu pracy zagości pozytywna aura. Mogą pojawić się zadania, które będą wymagały od nas wykazania się kreatywnością. Jeśli szukamy pracy, to może trafić się propozycja, której głównym celem jest udzielenie pomocy. Możemy czuć wewnętrzne pragnienie uczestniczenia w akcjach polegających na wspieraniu ubogich, chorych. Wolontariat, fundacja, ośrodek pomocy społecznej, swoja działalność, która sprawi, że ludzkie życie będzie łatwiejsze – wszystkie opcje są prawdopodobne.

Król pucharów tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się dojrzałością i życiową mądrością. Potrafi wejść w czyjeś buty i zrozumieć, przez co przeszła druga osoba. Często jej działania uwarunkowane są troską o dobro ludzkości. Wielokrotnie podejmuje pracę na stanowiskach takich jak-lekarz, pielęgniarka, właściciel fundacji.

Król pucharów tarot: rada

Czasem trzeba poświęcić chwilę na fantazję. Nienamacalne zdolności takie jak intuicja mają wielką moc. Przekażmy ludziom pozytywną energię, nie wszczynajmy kłótni, nie krytykujmy ich, postawmy się w ich sytuacji, a prawdopodobnie zostaniemy potraktowani w ten sam sposób, z szacunkiem.

Karta Król pucharów: Związek

Król pucharów to pomyślna karta. Pokazuje to, że partnerzy obdarzają się takim samym uczuciem. Są nie jedynie kochankami, lecz przede wszystkim przyjaciółmi. Dzięki czemu nie mają przed sobą tajemnic, nie wstydzą się siebie, są dla siebie opoką oraz obdarzają się zaufaniem. Istnieje szansa na pozytywny wynik testu ciążowego albo propozycję zawarcia małżeństwa!

Król pucharów miłość

Gdy poznamy osobę w energii króla kielichów, możemy nazwać się prawdziwymi szczęściarzami. Obdarzy nas rzeczywistym uczuciem, bliskością, troską, opieką i nigdy nie opuści w potrzebie. Pragnie naszego szczęścia i dba o to, żeby nie spadł nam włos z głowy. Jednak trzeba dać mu odrobinę czasu, bo płeć przeciwna strasznie go peszy!

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?