Karta tarota Dwójka pałek co oznacza ?

Karta tarota Dwójka pałek co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Dwójka pałek

Karta 2 buław (2 kijów) w tarocie pokazuje zbłąkanego człowieka. Zdaje on sobie sprawę, że osiągalne są dwie ścieżki, przez co jest niezdecydowany i waha się przed zaczęciem dowolnej koncepcji. Pojawia się odczucie, iż pojawił się czas ważnych przemian. Możemy wprost czuć się przyciśnięci do muru. Presja podjęcia wyboru będzie nie do zniesienia, wręcz przygniatająca. Rozterki jednak są tak mocne, że skutecznie udaremniają mu wprowadzenie tych zmian. Karta ukazuje też lęk przed przykrymi skutkami po wykonaniu nawet małego ruchu. Z tego powodu osoba znajdująca się w wibracji 2 buław preferuje, żeby wszystko zostało „po staremu”.

Dwójka pałek: Związek

Brak wiary w to, że obecny partner to dobry wybór. Nachodzące rozterki oraz wahania które dotyczą relacji. Będziemy zastanawiać się, czy z całą pewnością jesteśmy szczęśliwi i niezagrożeni z tym człowiekiem. Różnice w osobowości zaczną się wydawać wielkie i wręcz nie do ominięcia. Być może odsunął się i odczuwamy emocjonalny chłód? Jednym słowem – niepewność. Jest to nauka cierpliwości.

Dwójka pałek tarot: rada

Rozterki będą z nami przez większą część dnia. Nie należy jednak dziś podejmować żadnych postanowień. Niezależnie od wyboru będzie on prowadził do nieusatysfakcjonowania. W tym dniu karta radzi, by wstrzymać się od jakichkolwiek decyzji. Najlepiej odłożyć to na inny dzień, kiedy to działa lepsza energia w sferze zmian. Trzeba oczyścić umysł z plączących się zapytań.

Dwójka pałek miłość

Przypuszczalnie osoba będąca pod wpływem 2 buław nie odważy się na zawarcie związku. Co interesujące można jednakże zaobserwować zainteresowanie. Wszystko zakończy się jednak na obustronnej obserwacji. Niełatwo jednoznacznie odpowiedzieć czy podobamy się tej osobie. Mimo tego, że przykuliśmy jej uwagę, to nie podejmuje żadnych działań. Być może boi się, jak związek ewoluuje? Bierność obecna jest po obu stronach. Karta może również oznaczać, iż znajdziemy się pod negatywnym wpływem tej osoby. Wskazana jest ostrożność.

Dwójka pałek tarot: Przyszłość

Stagnacja i oczekiwania. Z nadzieją oczekujemy na potoczenie się wypadków. Spodziewamy się zgoła cudu. Chcemy, żeby wszystko „działo się samo”. Karta nawołuje jednak, żeby odbierać, być czujnym i przetwarzać wszystko, co dzieje się dookoła. Istnieje szansa, iż będzie mieć to znaczenie w sprawie, o którą zapytujemy.

Dwójka pałek a praca

Mogą uwidocznić się kłopoty z pieniędzmi, jednak będą one miały przejściowy charakter. 2 kijów może oznaczać pomyślność, do której dotarliśmy dzięki kolosalnemu poświęceniu. Może towarzyszyć uczucie apatii do obecnej pracy.

Dwójka pałek tarot: osoba

Ktoś obserwuje i myśli o nas. Przeważnie jest to osoba płci przeciwnej. Istotna dla nas, jednak nie jest w niedalekiej przestrzeni. Może to być sąsiad, członek rodziny lub przyjaciel mieszkający daleko.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?