Karta tarota Król mieczy co oznacza ?

Karta tarota Król mieczy co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Król mieczy

Król mieczy przedstawia człowieka, który dobrze się urządził w życiu przy pomocy błyskotliwego umysłu oraz sprytu. Osoba w energii króla mieczy włada i ma „poddanych” dlatego, że umie ich stosownie zmanipulować. Ponadto potrafi to zrobić tak bezbłędnie, że inni tańczą, jak im zagra. Zawsze kieruje się logiką. Zwykle nikt nie kwestionuje jego zdania. Człowiek ten kompletnie nie emanuje emocjami. Otoczenie podlega jego srogiej ocenie. Jak standardowy władca – nie znosi odmowy i zawsze lubi mieć ostatnie słowo (decydować). Karta daje zasadniczą lekcję. Przebiegłość i intelekt mogą być rewelacyjnymi narzędziami do osiągania celów. Okoliczności będą wymagały charyzmy i zdominowania drugiej osoby i obrania perfekcyjnego planu działania. Nie ma tutaj miejsca na pomyłkę.

Król mieczy miłość

Król mieczy pokazuje człowieka, który chce pełnić władzę nad innymi. Wymaga pełnego dostosowania się. Karta ostrzega przed kontrolą, poddaństwem, spełnianiem zachcianek. Zatrzymajmy się i porządnie przeanalizujmy czy ta osoba nas nie wykorzystuje.

Karta Król mieczy: Związek

Król mieczy wielokrotnie pokazuje potrzebę zbudowania związku opartego na intelektualnym połączeniu. Równie dobrze może uświadamiać nas, iż na tym dokładnie opiera się aktualny związek. Karta jest oznaką stawiania wysokich wymagań. Co w przypadku związku może być trudne.

Król mieczy a praca

Karta sugeruje, by przeanalizować sferę finansową. Jest to pozytywna przepowiednia, bo inwestycje przyniosą zysk. Pojawi się szansa na podpisanie umowy obfitującej w korzystne warunki. Król mieczy ukazuje to, iż może objawić się potrzeba dzielenia się zasobami finansowymi.

Król mieczy tarot: osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie autorytetem dla innych. Inteligentna i bezstronna, więc często jest mediatorem w trakcie kłótni. Przyjmuje role obserwatora i wysłuchuje innych z uwagą. Nie jest sztuczna, więc może sprawiać wrażenie osoby chłodnej. Nierzadko wprost głęboko chowa emocje.

Król mieczy tarot: Przyszłość

Nadchodzą chwile, które będą wymagały od nas zupełnego podporządkowania. Możliwe, że przepisy prawa będą wyjątkowo niekorzystne? Popełnimy błąd, a funkcjonariusz nie wesprze nas, ponieważ musi działać zgodnie z prawem. Duże szanse spotkania osoby despotycznej, dominującej.

Król mieczy tarot: rada

Król mieczy próbuje przekazać, że logiczne myślenie jest kluczem do podejmowania słusznych decyzji. Jeżeli chcemy przekonać kogoś do naszego zdania, to należy podać mu logiczne, niepodważalne argumenty.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?