Karta tarota Dziewiątka mieczy co oznacza ?

Karta tarota Dziewiątka mieczy co oznacza ?

Ogólne znaczenie KARTY Dziewiątka mieczy

9 mieczy przedstawia wagę stałego stresu w życiu człowieka. Powstał on w wyniku tego, że wzięliśmy na siebie za wiele. Myśleliśmy, że uda nam się połączyć ilość zobowiązań z odpornością psychiczną i wystarczy sił na zwalczenie kłopotów. Tak się jednakże nie stało dlatego też towarzyszy nam silny strach. Zastanawiamy się, co będzie dalej. Analizujemy najmniejsze detale, które doprowadzają nas do zderzenia się ze ścianą pesymistycznych scenariuszy. Głowa przepełniona jest wszechogarniającym odczuciem pecha. Człowiek oczekuje najgorszego od życia. Karta podejmuje próbę nauczenia nas, że wyobraźnia nie ma nic wspólnego ze światem rzeczywistym. Tragedie puszczane w naszej głowie jedna za drugą, jedynie tam pozostaną.

Dziewiątka mieczy tarot: rada

Nie należy zamykać się w sobie. Drugi, bliski człowiek może dać pociechę. Opowiedzenie komuś o własnych problemach może przynieść nie tylko wyciszenie, ale również rozwiązanie kłopotu. Naturalnie istotne, by empatia była nierozłącznym składnikiem jego charakteru. 9 mieczy uprasza, aby kontrolować własne myśli, ponieważ to one są źródłem cierpienia.

Karta Dziewiątka mieczy: Związek

Karta pokazuje na wyrzuty sumienia. Związek nie będzie obfitował w intymność. Co najmniej jedno z partnerów potrzebuje uczucia, serdeczności, miłości. Może pojawić się też uczucie tęsknoty oraz osamotnienia w relacji. 9 mieczy wskazuje na to, że prędzej czy później związek się zakończy. Możliwe, że nie da się go ocalić.

Dziewiątka mieczy miłość

9 mieczy pokazuje na to, że pojawia się nawał pesymistycznych myśli. Wracanie do chwil bólu nie jest w ogóle budujące. Podejście do potencjalnego związku w sposób „i tak się nie uda”, „nic z tego nie będzie”, „na pewno mnie zrani” zamyka drzwi do szczęśliwej miłości. Lepiej natychmiast wycofać się z takiego związku.

Dziewiątka mieczy a praca

Sytuacje przyjmą zawiły obrót. Może to się uzewnętrznić długami, których spłacenie nie jest takie proste. W pracy zaś towarzyszyć będą nerwy związane chociażby z problemami w pracy. Jako osoba bez pracy możemy mieć kłopot ze znalezieniem posady. Pokażą się sytuacje, z których trudno się wydostać.

Dziewiątka mieczy tarot: Przyszłość

Nadciągają momenty, które uniemożliwią nam zaznanie momentu spokoju. Trzeba oczekiwać niekorzystnych wiadomości, życia w ciągłym stresie. Nieustannie będzie trzeba coś poprawiać, czymś się zająć. Problemy gonią nas bezustannie. My zaś musimy stawiać im czoła bez odpoczynku.

Dziewiątka mieczy tarot: osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie głównie przytłoczona kłopotami. Z tego powodu może opowiadać nam o własnych problemach, aby choćby na moment zrzucić z siebie natłok zobowiązań. Ponadto, będzie pracować na stanowisku, które wymaga nasilonego wysiłku intelektualnego.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?