Karta tarota Król pałek co oznacza ?

Karta tarota Król pałek co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Król pałek

Król buław nazywany jest także królem pałek albo królem kijów. Jako rządzący człowiek chciałby zmienić dotychczas obowiązujące reguły i normy na rzecz wprowadzenia swoich przeświadczeń. Posiada silną chęć posiadania kontroli nad resztą ludzi i środowiskiem, w którym przebywa. Król kijów wie, jak uzasadniać swoje zdanie dlatego też bez problemu przychodzi mu nakłonienie innych do zmiany zachowania bądź systemu wartości. Naturalnie na takie, które król buław uznaje za rozsądne. Król buław pragnie być widoczny. Jest pewny siebie i ma energię konieczną do dokonywania zmian. Dlatego tak prosto przychodzi mu wywieranie wpływu na ludzi.

Król pałek tarot: Przyszłość

Zdarzenia, które będą miały miejsce, przybliżą nas do osiągnięcia celu. Należy spożytkować okazje oraz nie pozostawać bezczynnym. Jest to okres odkrywana rzeczywistości. Jeżeli egzystowaliśmy w świecie fantazji, to król pałek sprowadzi nas na ziemie. Ujrzymy czarno na białym, jakie życie jest naprawdę, tu nie ma miejsca na przejawy wyobraźni.

Karta Król pałek: Związek

Nareszcie zagoszczą takie aspekty jak wspaniałomyślność oraz wyrozumiałość. Partnerzy stanowczo zaangażują się w sprawy dotyczące relacji. Pokażą się dobre emocje takie jak czułość oraz bliskość. Partner jest gotowy popracować nad związkiem, jeżeli okaże to się konieczne.

Król pałek tarot: osoba

Na naszej drodze stanie mężczyzna wyróżniający się wzbudzaniem szacunku wśród ludzi. Wyróżnia się nadpobudliwością oraz byciem oparciem dla ludzi. To wspaniała cecha osobowości. Możliwe, że będzie pracować na wysokich stanowiskach takich jak dyrektor lub kierownik.

Król pałek miłość

Król buław sugeruje, iż mamy w sobie coś pociągającego dla płci przeciwnej. Nadarzą się okazje do zawierania nowych znajomości. Karta ukazuje też, że warto podjąć ryzyko. Jesteśmy teraz zbyt skupieni na życiu zawodowym. Co może skończyć się zupełnym wyłączeniem nas z przestrzeni miłosnej.

Król pałek tarot: rada

Król buław wskazuje, iż polepszenie sytuacji nie przyjdzie samoistnie. Należy podjąć inicjatywę. Bezczynność jeszcze nigdy nie doprowadziła do sukcesu. W dniu dzisiejszym trzeba wykonać plan. Jednak nie należy tego robić idąc po trupach do celu. Król buław może wskazywać, iż staliśmy się dla kogoś kimś mobilizującym do działania.

Król pałek a praca

W sytuacji pojawienia się pomysłu na otwarcie własnej firmy trzeba kierować się postępowaniem konkurencji. Powinniśmy traktować taką osobę jako godną naśladowania. Nie postępować w sposób impulsywny, bez głębszego zastanowienia i dociekliwego przeanalizowania za i przeciw. Istnieje również szansa odnalezienie schowanych zdolności, które przełożą się na wysokie zarobki.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?