Karta tarota Siódemka pałek co oznacza ?

Karta tarota Siódemka pałek co oznacza ?

Ogólne znaczenie karty Siódemka pałek

7 buław nazywana jest również 7 kijów albo 7 pałek. Przydarzy się moment, który wymusi na nas wytrwałość oraz wytrwałość. Po ukończonym sukcesie będziesz musiał pogodzić się z zawiścią ze strony innych. Niewykluczone, że przeciwnicy postanowią działać razem, przez co szansa na pokonanie nas może być znacząco większa. Zadaniem człowieka, który jeszcze nie tak dawno radował się z sukcesu, jest skupienie się, aby wskrzesić siłę witalną. Jest ona niezbędną, żeby wszytko potoczyło się dla niego pozytywnie. Można nawet odnieść poczucie, że los się na nas uwziął. 7 kijów zaleca, żeby człowiek pomyślał, czy sam nie przyczynił się do takiego obrotu sprawy.

Karta Siódemka pałek: Związek

Jedno z zakochanych odniosło wrażenie, iż jest atakowane. Ma mocną potrzebę obronienia się w każdym tego słowa znaczeniu. Nie odczuwa bezpieczeństwa i pragnie odbudować tę kwestię. Konieczne okaże się poznanie i wybór narzędzi, dzięki którym związek przetrwa. Jest możliwość, że singlom nie uda się wejść w relację. 7 buław sygnalizuje zatargi, dlatego przyczyną tego może być umiejętnie przemyślana zmowa. Miała ona na celu zaszkodzenie nam i ośmieszenie w oczach potencjalnej drugiej połowy. Wejście w relację może być wypełnione obciążeniami, ale nie jest niemożliwe!

Siódemka pałek tarot: osoba

Osoba, która stanie nam na drodze będzie wyróżniała się silnym temperamentem i pośpiesznym sposobem życia. Przyjęła oraz przestrzega wielu istotnych dla niej zasad, a poczucie własnej wartości jest jej nierozłącznym elementem.

Siódemka pałek tarot: rada

7 pałek proponuje, żeby przeanalizować oraz skonfrontować się z własnymi przekonaniami. Trzeba pozostać w trybie czuwania, bo pewne okoliczności mogą nam gdzieś umknąć. Niestety nieszczerzy przyjaciele mogą ujrzeć światło dzienne. Zdradzą ich godne potępienia manewry, mające na celu zaszkodzenie nam.

Siódemka pałek a praca

7 pałek może odzwierciedlać się męczącą fizyczną pracą, lecz i brakiem perspektywy znalezienia posady. Zatrudnieni pracownicy mogą mieć kłopot z masą obowiązków, krytyką ze strony reszty pracowników lub też samego szefa. Niestety, lecz sumienne wypełnianie poleceń przełożonych nie przełoży się na premię lub chociażby uznanie. Wprost odwrotnie – można otrzymać upomnienie.

Siódemka pałek miłość

Brak spokoju ducha i poczucie wzburzenia. 7 kijów często wskazuje ludzi niepotrzebnie wchodzących w nasze życie emocjonalne w brudnych butach. Może objawić się także w postaci trudności podczas próby urzeczywistnienia planów, częste zatargi.

Siódemka pałek tarot: Przyszłość

Niestety, lecz nieodzowne będzie psychiczne nastawienie się do trudnego okresu. Otoczenie zagwarantuje nam dużą porcję krytyki, naciskania. Przeszkody będzie trzeba zwalczyć samemu, jednakże na końcu czekają na nas owoce powziętych działań.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?