Karta tarota Siódemka mieczy co oznacza ?

Karta tarota Siódemka mieczy co oznacza ?

Ogólne znaczenie Siódemka mieczy

7 mieczy ukazuje na niecodzienne rozwiązywanie problemów. Człowiek wykazuje się zaradnością, aczkolwiek to, co robi, nie można przyjąć za honorowe. Wybiera najłatwiejszą drogę do celu, która po czasie okazuje się nie najlepszą decyzją. Spotyka ogrom komplikacji, więc ścieżka okazuje się zupełnie nie tą najłatwiejszą. 7 mieczy nierzadko ilustruje wycofanie, ucieczkę, brak konfrontacji. Człowiek dokonał czegoś złego, np. wykorzystał pewną osobę, więc próbuje uciec przed konsekwencjami. Nie chce podjąć współpracy, a wprost przeciwnie – analizuje gdzie ciągle może czerpać korzyści i wprowadzić podłe praktyki. Recz jasna w tym wszystkim ma własny cel.

Karta Siódemka mieczy: Związek

Bardzo możliwe, iż relacja jest wynikiem pozytywnego rezultatu, jeżeli chodzi o rozważania dotyczące osiągania korzyści. Karta może oznaczać także, iż partnerzy nie są już dla siebie bliscy. Uwidaczniają się wątpliwości, a związek zdominowała bierność.

Siódemka mieczy tarot: osoba

Musimy zachować szczególną czujność. Osoba, która stanie na naszej drodze nie będzie miała porządnych intencji. Może nas wykorzystać albo oszukać. Prawdopodobnie będziemy jej do czegoś potrzebni i tylko z tego powodu podtrzymuje z nami kontakt. Swoją życiową zaradność wykorzystuje do niegodziwych, samolubnych celów. Zamiast pomóc innym. To ostatnie, na co można liczyć.

Siódemka mieczy a praca

Brak stabilnego zatrudnienia lub też zgoła zmiana pracodawcy. Powinno się zachować czujność w strefie zarówno finansów, jak i zawodowej, gdyż 7 mieczy niejednokrotnie pokazuje na podstępne sposoby działania. Mogą przydarzyć się nadgodziny, za które nie otrzymamy pieniędzy lub zostaniemy wprowadzeni w błąd przez agenta ubezpieczeniowego.

Siódemka mieczy miłość

Nie należy wierzyć osobie, o którą zapytaliśmy karty. Możemy spotkać się z szeregiem zachowań godnych potępienia. Dopuszczenie się niewierności, rozliczne kłamstwa albo co gorsze traktowanie nas przedmiotowo przez pryzmat okazałych korzyści jest chlebem powszednim dla tego człowieka. Lepiej się trzymać z dala.

Siódemka mieczy tarot: Przyszłość

Karta może wskazywać na zdarzenia, z których można zrobić swój pożytek. Nierzadko też mogą być ukrywane realne intencje. Działania z kolei wykonywane wyłącznie pod publikę. Co więcej, sytuacje te mogą, choć nie muszą przyjąć nietypową, niecodzienną formę.

Siódemka mieczy tarot: rada

7 mieczy uprasza, abyśmy wykazali się odkrywczością oraz innowacyjnością. Oryginalne rozwiązania mogą być tymi najlepszymi. Trzeba też działać tak, żeby nie rzucać się w oczy. Karta uczula też na samolubne motywy – nie zapominajmy o poszanowaniu, prawdomówności oraz poszanowaniu praw innych. Jeżeli będziemy działać haniebnie, los zwróci się przeciw nam.

zamów moją wróżbę jak zamówić wróżbę ?